Örgü Modelleri EN KOLAY AJURLU SARMAŞIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

EN KOLAY AJURLU SARMAŞIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

1289
Ajur örnekli Sarmaşık Bahçeleri Örgü Modeli Video
Ajurlu Sarmaşık Bahçesi Örneği

Openwork pattern Knitting Patterns of ivy-En Basit Ajurlu Şiş Örgüleri-En Kolay Ajur Desenli Örgü Modelleri isteyenlere hem Çok kolay Hem de En Güzel Ajurlu Örgü Örneği modeli olan Ajurlu Sarmaşık Bahçesi Örgü Modelini Türkçe videolu açıklamalı olarak Gönülden Örgülerden izleyerek öğrenebilirsiniz.

Çok kolay ve her türlü örgüde kullanılabilir Örgü Modeli arıyorsanız bu Örneği Kış için Örgü Hırkalar,Örgü

Ajur örnekli Sarmaşık Bahçeleri Örgü Modeli Video
Ajurlu Sarmaşık Bahçesi Örneği

Yelekler,Örgü Süveter ve Örgüden,Şiş işi Battaniye, Kazak modelleri içinde kullanılır.

Yaz için Örgü giysi örmek için Ajurlu Sarmaşık Bahçesi örneği ile Bebek Örgüleri güzel olur. 2016 Bebek Örgüleri içinde bu örnek ile yapılan çok şirin Yakadan başlanan Robalı Bebek Hırka ve Yelekleri Çocuklar için de Hırka ve Örgü Kazaklarda çok görüyoruz.

Son günlerde bana gelen Tığ işi Örnek istekleri üzerine Tığla Örülen En Güzel Örgü modellerinden sizin için derlediğim ve Bulduğum Resimli ve Videolu Anlatımlı Tığ örgüleri içinden ilk olarak Tığ işi Örgü Bayan Yelekleri için çok kullanılan modele buradan Türkçe açıklamalı olarak ulaşabilir ve örneği çıkarabilirsiniz.

Örgü Abiye yazlık Şal ya da Kışlık Örgü Angora ve Alize iple örülen Şal örneği olarak çok güzel bir model olan Yan Geldi Şal Örneği Resimli açıklamalı Şal yapılışı isteyen okurlarım için.

Yine çok beğenilen Şal Örnekleri içinden size Üzüm Bağları Tığ işi örgü Şal modelini kısa zaman önce burada sizin beğenize sunmuştum.

Son olarak Örgü Banyo için Örülen Anlatımlı Lif Modeli olarak Resimler ile adım,adım Lif örme Aşamaları gösterilen Uçurtma Lif Modeli Tığla Örgü Lif Örneği isteyen hanımlar için.
Gelelim yeni örgü modeli olan Örgü Örneği Şişler ile örülen Ajurlu Sarmaşık Bahçeleri Örgü Modeline. 9 ilmekten oluşan aralarda 2 şer ters ilmeği olan 4 sıra örülen çok kolay güzel bir örnek.İsteyenler Bordür örgüsü olarak kullanır isteyen hanımlar da Örgü Kadın Yelekleri için örneğin bütünün de kullanabilir.

Ajurlu Kolay Örgü Modeli Sarmaşık Bahçesi Örgü Modeli Video

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz