Merhabalar

Tanıtım yazısı ve Link Satışımız yoktur. Sadece Banner Reklam Teklifleri için bu e-posta adresinden bana ulaşabilirsiniz.

E-Posta adresimizinfo@nazarca.com

Mailleriniz 24 saat içinde cevaplandırılır.

This Post Has 38 Comments

 1. MERHABA BEN YANİ ÜYELERİNİZDEN BİRİ OLARAK SİZE BÖYLE BİR SİTE KURUP EV HANIMLARAINA DESTEK OLDUĞUNUZ İÇİN TŞKKR EDİYORUM. BENDE EL EMEĞİ GÖZ NURU BİRŞEYLER SATMAK İSTİYORUM FAKAT NASIL YAPACAĞIMI BİLEMEDİM EKLEME YAPAMIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM.

   1. Çok teşekkür ediyorum Dilek hanım.

    1. Rica ederim Duygu nazarca Ailesine hoş geldin.

    2. Duygu hanım hazırladığınız sayfayı koydum. Lütfen sayfaya İğne oyalarının ne hakkında olduğunu ,yani ne iğne oyası kaç parça,almak isteyenler size nerelerden ulaşabilirler gibi en az 60 kelimelik açıklama yazar mısınız?. Hiç yazı olmayan ürünleri yayınlayamıyoruz. İndex almaz ve sayfanıza Google gibi arama motorlarından giriş az olur.

     1. Hoşbulduk. Ben dediğinizi yapmaya çalıştım ne kadar becerdim bilemiyorum :)

     2. Duygu sen şu an dokunma resim boyutları çok büyük ben onları pc me indirip boyutlanırıyor,üzerlerine site adını yazıyor ve tekrar sayfaya yüklüyorum. Yazın çok kısa ben onu tamamlayacağım. Bu arada yazılar en başa yazılacak canım.Sayfayı şimdi hazırlayıp 10 dakika sonra El işleri,Satmak istedikleriniz gibi sayfalarda ve ana sayfada yayınlayacağım. Sende sayfan yayınlanınca sosyal ağlarda Face gibi paylaş daha çok kitlelere ulaşsın.

     3. Duygu sayfayı düzenledim saat tam 18:30 da nazarca ana sayfası,el işleri,Satmak istedikleriniz ve danteller bölümlerinden ulaşarak sayfanı sitedeki sosyal ağ butonlarını kullanarak paylaş sayfan tanınsın.

Yoruma kapalı.