Örgü Modelleri Danteller Örnekleri DANTELLİ MOTİFLER:CENNET ÇİÇEĞİ DANTEL YAPIMI

DANTELLİ MOTİFLER:CENNET ÇİÇEĞİ DANTEL YAPIMI

2419
cennet-cicegi-kare-dantel-motif
cennet-cicegi-kare-dantel-motif

Kare dantel modelleri tarifleri içinden Cennet çiçeği dantel modeli tarifi. Kare çok güzel çok zarif Dantel Örnekleri isteyen hanımlar Anlatımlı dantel yapılışına bakabilirler.

Videolu açıklamalı Cennet çiçeği dantel yapılışı tariflerinde beyaz renkli dantel ipinden yapılan çalışmalarda farklı iplikler kullanabilirsiniz.

cennet-cicekli-beyaz-motif-dantei
cennet-cicekli-beyaz-motif-dantei

Özellikle motifli şal modelleri, motifli bebek battaniyeleri, motifli bayan yelekleri, motifli hırkalar gibi çalışmalarda merserize ve benzer ipler kullanabilirsiniz.

zarif-beyaz-motifli-Dantel-ornekleri
zarif-beyaz-motifli-Dantel-ornekleri

Bu güzel motifi beğenip Dantel kırlent çalışmak isteyen hanımlarda yine isterse dantel ipinden isteyen Biraz daha kalın olan örgü ipleriyle bu modeli istedikleri renk yapabilirler.

lace-crochet-Design -Square- Motif -Runner, 
lace-crochet-Design -Square- Motif -Runner, 

12 motifle orta boy bir Tığ Örgü Motifli kırlent ya daha fazla motif kullanarak büyük yatak odası örgü kırlent modelleri, koltuk modelleri yapabilirler.

For t-he written patterns-lace-crochet
For the written patterns-lace-crochet

Bebek battaniyeleri için kaç motif? kullanmanız gerekiyor? Bunu anlamak için ilk olarak kullanacağız ip ile bir motif hazırlayın.

Yaptınız motifleri boyuna bakın yan yana koyduğunuzda kaç motif? sizin istediğiniz genişliği uygunsa ona göre çalışmaya hazırlarsınız.

Video kaynak: Crochet Knitting Therapy

Cennet Çiçekleri Dantel Kare Motif Videolu Yapımı- Design Square Motif Runner, 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz