AJURLU KIVRIMLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

ajurlu-kivrimli-orgu-modeli
ajurlu-kivrimli-orgu-modeli

ajurlu-kivrimlar-orgu-modeli-ornegi-yapilisi
ajurlu-kivrimlar-orgu-modeli-ornegi-yapilisi

Ajurlu Kıvrımlar Örgü Modeli Yapılışı-Ajur Kıvrımları Örgü Modeli zarif Örgü Modelleri seven hanımların Şal ve Yelek Örneği olarak kullandığı çok güzel Şiş işi Örneğin Türkçe videolu tarifi ile sizde Ajurlu Kıvrım örneğini izleyerek öğrenebilirsiniz.

8 ve katları ile oluşan Motifler oldukça şık ve Sevgi hanımında dediği gibi göründüğünün aksine çok kolay bir Şiş işi örneği.

Simli ve fantazi ipler ile Örgü Etoller,Gelin Yelekleri,Çeyizlik Yelekler ve Gelin Şalları yapabilirsiniz. Sevgi hanım örneği orta kalınlıkta bir ip ve 3,5 numara şiş ile öğretiyor.

Örgü örmeye yeni başlayan örgüleri çok bilmeyen hanımlar için örnek zor gelebilir ancak Sevgi hanım o kadar güzel öğretiyor ki ben anlamadım diyen bayanlar o zaman çok kolay örgü modelleri ile örgü örmeye başlamalılar.

Yine çok zor Tığ işi örneği diyebileceğim, Tığ işi örgülerde iyi olanlar için benim çok beğendiğim ve ne zamandır yapılışını bulup sizler ile paylaşmak istediğim Ortadan Burgulu Çiçekli Tığ işi Motif yapımını buradan görebilirsiniz.

Bugün Sevgi hanımdan size daha önce de Çeyizlik Çiçekli Patik modeli adında şişler ile örme kolay kış için ayaklarınızı ısıtacak Patik yapılışını da buradan görebilirsiniz.

Ajurlu Kıvrımlar Örgü Modeli Video İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on AJURLU KIVRIMLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. BURGULU SELANİK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com
  2. SÜT DİŞİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*