Menü Kapat
burgu-cicekli-tigla-orgu-motif

ORTADAN BURGULU ÇİÇEKLİ TIĞ İŞİ MOTİF YAPILIŞIortasi-burgu-cicekli-tig-ornegi-motif
ortasi-burgu-cicekli-tig-ornegi-motif

Tığ işi Yeni Örgü Motifler- En Zarif Tığla yapılan Motif örnekleri arasında ortadan-burgulu-cicekli-tig-isi-ornek-2gösterebileceğim Ortası Burgulu Çiçekli Tığ işi Kare Motif.

Videolu net anlaşılır anlatımı ile böyle güzel ve Modern bir Tığ Örneği arayan Tığ Örgü Modellerini benim gibi seven Arkadaşlar için.

Sıradan Basit bir Örnek olmayan bu çok güzel Tığ Motifi bitmiş olarak 18 cm boyunda.

Eğer Akrilik ipler ve 5 numara Tığ ile örerseniz Çok Güzel Battaniyeler,Yatak ve Koltuk örtüleri olur.

Herkeste görebileceğiniz bir örnek değil ve bu tip Tığ işi Motif Modelleri Sütlü Kahverengi,Koyu Kahverengi,Yeşil ve Beyaz Renkler ile bence harika bir örnek olmuş.

Kimse kusura bakmasın ancak o kadar güzel Örgü Modelleri paylaşıyorum ki ben bile acaba hangini örsem diye düşünüyorum.Bazen hanımlar bana sitem mailleri atıyorlar ve “Ama biz hangini öreceğiz? hepsi harika Tığ işleri veortadan-burgulu-cicekli-tig-isi-ornek-1 Şiş İşi Örgü Modelleri” diye sitem ediyorlar :)

Artık Kış kendini göstermeye başladı evde boş,boş oturmaktansa eviniz için böyle güzel Örgü Motifler ile Çok güzel Çiçekli Tığ işi Karyola Örtüleri yapabilir,hatta hamarat bir bayansanız bunları satarak ek kazançta sağlayabilirsiniz.

Ben Hem tığ tekniği ile yapılan Örgü işlerini hem de Örgü Şişleri ile yapılan Şiş Modeli Örgüleri Ev Aksesuarı Örgüler ya da Örgü Giysiler olarak çok seviyorum.

Örgü Yastık Kılıfı Yapılışı gösterilen burada ki sayfaya bakarsanız renkleri ve deseni ile inanılmaz güzel Yatak üstüne ya da Örgü Bebek Yastık modeli olarak kullanabileceğiniz Tığ işi Örme Yastık kılıfları nasıl örülür? görebilirsiniz.

Örgüler içinden Şişle yapılan Ortadan Çiçekli Şiş Patik Yapımına buradan Türkçe videolu Patik tarifi olarak öğrenebilirsiniz.

ortadan-burgulu-cicekli-tig-isi-ornek
ortadan-burgulu-cicekli-tig-isi-ornek

Yukarıda gördüğünüz Ortası Burgulu Çiçekli Tığ Motifleri arasından renk olarak ta en güzel Kahverengi renkli olan benim hoşuma gitti.

ortadan-burgu-cicekli-tig-isi-ornekler
ortadan-burgu-cicekli-tig-isi-ornekler

Ortadan Burgulu Çiçekli Örgü Motif Yapılışı

1 Comment

  1. Geri bildirim: AJURLU KIVRIMLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir