Örgü Modelleri ORTASI 2 KAT ÇİÇEKLİ TIĞ İŞİ MOTİF YAPILIŞI

ORTASI 2 KAT ÇİÇEKLİ TIĞ İŞİ MOTİF YAPILIŞI

523
2-kat-cicekli-tig-motifi-yapimi
2-kat-cicekli-tig-motifi-yapimi

Kare Tığ işi Motif ortası 2 kat çiçekli Tığ işi Motif yapılışı anlatımlı modeli ile videoları izleyen herkesin örneğini çıkarabileceği kolay fakat oldukça şık Bebek Battaniye,Örtü gibi el işleri için oldukça güzel.

Tığ işi Yelek ve Tığ işi Şallar da örneğin kenarlarına yada ara örnek olarak bu motifler ile güzel örgüler yapılır. Kat,kat Çiçekli Tığ Motifi için kullanılan Renklerin uyumu ve Örgüde ki ustalık örneği dağa da güzel kılmış.

Sizin kullanacağınız ip markası ya da tonlarını bilmiyorum fakat bulabilirseniz mutlaka bu renklere yakın renkler

kat-kat-cicekli-tig-isi-motifli-ornek
kat-kat-cicekli-tig-isi-motifli-ornek

bulun.Ortası Çiçekli Kare Motifte Yeşil arka fonda çok yakışırken Ortada kullanılan Taba Rengi muhteşem olmuş.

Bu tarz Motifler daha doğrusu Çiçekli Kare Tığ işi Örgüleri  Bebek Battaniye örneği olarak nasıl durur merak ediyorsanız burada bulunan Mor Çiçekli Battaniye modeline bakabilirsiniz.

Sonbahar Renkleri göz nünde bulundurarak ip seçimi yapılmış olup Yeşil ağacın dallarını Kahverengi Toprağı ortadaki Taba rengi de Solan yaprakları temsil ediyor.

Bugün sizlere sunduğum Örgü Modellerini çok beğenim ve paylaşırken sizlerinde çok beğeneceğinizi güzel şeyler örmek için Örnek arayan arkadaşların aradığı örnek olabilir diye düşündüm.

Bu örneklerden ilki Şiş ile örülen Örgü Modeli olan Nohut Tarlası Örgü Modeli Akşam saatlerinde paylaştığım çok güzel örneklerden.

2 Kat Çiçekli Kare Tığ işi Motif Yapımı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz