Örgü Modelleri Bebek Örgüleri NOHUT TARLASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

NOHUT TARLASI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU TARİFİ

1205
nohut-tarlasi-orgu-sis-is-orgu-modeli
nohut-tarlasi-orgu-sis-is-orgu-modeli

Nohut Tarlada Örgü Modeli-Rengi ayrı modeli ayrı güzel Videolu anlatımlı Nohut Tarlası Örgü Modeli Örgü Bebek Giysileri,Bebek Yelekleri,Örgü Çocuk Kazak ve Hırkaları hatta Bayan Yelekleri ve Bebek Battaniyesi şiş işi Örgüler için çok güzel.

Her türlü Örgülerde kullanılır insanın içini ısıtan sempatik kabarık deseni ile 3 Boyutlu kabartmalı örnek isteyenler için hemen bu örneği videosunu izleyerek öğrenmenizi önereceğim.

Lütfen videolu örgü anlatımı yabancı olduğu için laf etmeyin çünkü kadın örneği çok net ve anlaşılır Örgü Örneği olarak anlatıyor.

nohut-tarlasi-orgu-modeli
nohut-tarlasi-orgu-modeli

Sitemde örgüler bölümünde buna benzeyen örnekler var ancak bu örnek biraz daha farklı.Diğer Örgü Modelleri Nohut Örneği ve Gül Tarlası örgü modeli adındaki örnekler.

Böyle Tomurcuklu Örgü Modelleri ,Örgülerde çok yakışıyor ve her şey örülür. Bebek Örgüleri için burada ki modeller arasından seçerek bu Nohut Tarlası Örneğini ile yapılır.

Örgü Bebek Patiklerinin tamamında yada sadece Bilek kısmında bu örneği kullanabilir hatta Örgü Bebek Takımı olsun diye Örgü Bebek Atkısı ve Örgü Bebek beresi ile tam takım Örgü yapabilirsiniz.

Nohut Tarlası Örgü deseni ile Örgü Bebek Pançoları yapabilir model olarak burada ki Panço Modelleri ne bakabilirsiniz.

Daha naif daha Kibar Örgüleri sevenler için de burada Şiş Örneği olan Kabarık Örgü Modeli adında Şiş işi Bayan Yelek Modelleri için Yelek örneği olarak düşünebilirsiniz.

Türkçe Yelek Örnekleri adında 3 tane Tığla yapılan Yelek örnek videoları olan burada ki sayfada Gelin yelekleri,Anne Yelekleri örmek için uygun Tığ işi Modelleri var.

Büyük beden Örgü yelekler için hanımlara 44-46 beden giyen hanımlara tam olacak Örgü Tunik Yelek modeline buradan bakarak Tığ Yelek örneği ve Yelek nasıl örülür? Öğrenebilirsiniz.

Nohut Tarlada Örgü Modeli Yapılışı-Video izle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz