Örgü Modelleri 3 TANE TIĞ İŞİ TÜRKÇE YELEK ÖRNEKLERİ VE HARİKA MODELLER

3 TANE TIĞ İŞİ TÜRKÇE YELEK ÖRNEKLERİ VE HARİKA MODELLER

3710
anlatimli-tig-isi-yelekler
anlatimli-tig-isi-yelekler

Sayfada 3 Tane  Türkçe Tığ işi Yelek Örnekleri,Onlarca Resimli yelek deseni ve modelleri var. Çok Zarif Tığ işi Dantel ve Örgü Yelekler için kullanılan 3 Çiçekli Tığ işi Bayan Yelek Örneği olukça kolay ve şık bir Tığ modeli.Türkçe videolu Yelek örneği.

Bu tarz Yelek örneklerinde hanımların en çok zorlandığı ve en çok sorduğu Örnekli modellerde örneğin şeklini koruyarak Koltuk altı kesimi yapabilmek.

Maalesef Örgü Yelek Örnekleri paylaşıyoruz ancak anlatımlı tam Yelek Videosu çok olmuyor.Çünkü çok uzun zamanda örülen Yelekler için çok uzun Örgü Videoları çekmek durumunda kalıyorlar.

Ören hanım örneği anlatmış ve çokta güzel bir şekilde nasıl örülür detayları bizler ile paylaşmış. Tam detaylı Anlatımlı Gelin Yeleği adında Tığla örülen başka bir Tığ işi Yelek modeli burada gösteriliyor.

Motifli Yelekler yerine Yelek önler ve Yelek Arkası olarak 3 parça şeklinde örülen Yelekler için 3 Çiçekli Yelek örneğini kullanabilirsiniz.

Maalesef bu örneğin Yelek olarak tam bitmiş halini bulamadım ancak bulur bulmaz sayfaya dahil edeceğim.

Son örgüler için size 2 Tane Örnek daha göstereyim.Burada Çiçek Motifli Bebek Battaniyesi ve burada da Şiş işi Düz Bağcıklı Örnek adında çok güzel bir modele bakabilirsiniz.

Son anda bu sayfaya toplam 3 tane Tığ ile Yelek örnekleri ve Tığ işi Yelek desenleri de ekledim Kolay gelsin.

tig-isi-3-cicekli-yelek-orgu-modeli
tig-isi-3-cicekli-yelek-orgu-modeli

3 Çiçekli Tığ işi Yelek Örneği Video İzle

Yelek Örneği

Tığ işi Yelek Örneği

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz