Örgü Modelleri 44-46 BEDEN TIĞ İŞİ ÖRGÜ BAYAN TUNİK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

44-46 BEDEN TIĞ İŞİ ÖRGÜ BAYAN TUNİK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

7243
orgu-tig-isi-tunik-yelek-yapilisi
orgu-tig-isi-tunik-yelek-yapilisi
Örgü Bayan Tığ işi Tunik Yelek
orgu-kabartmali-tunik-yelek-koltuk-kesimi

44-46 beden Örgü Tunik YelekBüyük Beden Tığ İşi Yelek Anlatımı-Tığ işi Örgü Uzun Tunik Yelekler-Detaylı anlatımı ile Türkçe Videolu Tığ İşi Kabartmalı Örgü Yelek Modeli.

Özellikle Uzun Örgü Yelek Modelleri isteyen Anne Yelekleri olarak ta çok bilinen Modelde Tığla kolay Kabartmalı Trabzanlı Örgü Yelek Anlatımı.

Şerife hanım modeli 2 ayrı video ile anlatmış. Videolu Örgü Tarifi Anlatımlı Yelek örneği için ilk videoyu Yelek nasıl örülür? Koltuk altı kesimi,Tığ işi Örgü Yelekte Yaka Kesimi gibi detayları ve ölçüleri ile anlatmış.

Bayanların örnekli Yeleklerde en çok sıkıntı ve zorluk çektiği Kol kesme ve Yaka kesimini Şerife hanım Örgü Tunik Yelek Modelinde detaylı bir şekilde göstermiş.

Uzun Örgü Yelek Modelleri için Bu Tığ işi Kolay Yelek örneğini kullanabilirsiniz.

Tığ işi Anlatımlı Yelek Örneği için burada göreceğiniz sayfada tam 3 tane Tığ Yelek modelleri olan ayrıca Tığ işi Örgüsü ile yapılan Yelek Modellerine bakabilirsiniz.

Şişle Örgüden Yelek Örnekleri istekleri için Bugün Gönül hanım da bizlere Şiş İşi Kabarık Örgü Yelek örneği adında güzel bir modeli öğretiyor.

Tığla yapılan Kabartmalı Yelek modeli için Ön bant ve Kol kenarları için 6 adet tekli trabzan yapılmış olup Koltuk altından etek ucuna kadar olan uznuluk 52 santimdir

tig-isi-kabartmali-bayan-yelek-orgu-modeli
tig-isi-kabartmali-bayan-yelek-orgu-modeli
orgu-tunik-yelek-yaka-kesimi
orgu-tunik-yelek-yaka-kesimi
kabartmali-orgu-tig-isi-yelek
kabartmali-orgu-tig-isi-yelek

Örgü Tunik Yelek Anlatımı

2. Yelek Nasıl Örülür Anlatımı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz