Örgü Modelleri ŞİŞ İŞİ KABARIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ŞİŞ İŞİ KABARIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

900
sis-isi-kabarik-orgu-yelek-orgu-modeli
sis-isi-kabarik-orgu-yelek-orgu-modeli
sis-isi-kabarik-orgu-yelek-orgu-modeli
sis-isi-kabarik-orgu-yelek-orgu-modeli

Örgü şişi ile yapılan Bayan Yelekleri için Gönül hanım her örgü modeli için uygun ve çok güzel bir Örgü Modelini Türkçe Videolu Açıklamalı Kabarık Örgü Şiş işi Yelek Modeli olarak bizlere örneği öğretiyor.

Gönülden Örgüler örgü Videoları ile en güzel Örgüler ören Gönül hanım yine oldukça zarif ve Hem Yazlık Örgüler hem Kışlık Örgü Modelleri için kullanılan Mevsimlik Örgü Modelini her örgüde kullanabilirsiniz.

Kabartma Örgü Modeli 5 ilmek ve katları ile yapılıyor 4 sıra olduğunda Örgü Motifi ortaya çıkıyor.Kolay ve Keyifli örülen Şiş işi Örneği 17 ilmek ile anlatılıyor.

Kabarık Şiş işi Örneği zarif bir Örnek olduğu için Bebek Yelekleri,Bayan Yelekleri ve Şallar içinde uygun bir Model. Bu Model ile örülen Örnekler Gönül hanımın kullandığı ip ve İnce şiş ile daha şık görünür.

3 Tane Türkçe videolu Çiçekli Yelek Örnekleri ve Değişik Tığ işi Yelek örneği olan Az önce hazırladığım sayfa da ayrıca yaklaşık 20 adet çok güzel Tığ işi Desenler de fikir vermesi için gösterilmiştir.

Yine Her örgü modeli için kullanılır bir model olan Düz Bağcıklı Örgü Deseni modeli adında şimdiye kadar ilk defa gördüğüm güzel bir şiş örneği görmek isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Kabarık Örgü Modeli Şiş Örneği Video İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz