El İşleri Bebek Örgüleri KABARIK TANELİ SONBAHAR YAPRAKLARI ÖRGÜ

KABARIK TANELİ SONBAHAR YAPRAKLARI ÖRGÜ

78
Nazarca-kabarik-taneli-sonbahar-yapraklari-2021-orgu
Nazarca-kabarik-taneli-sonbahar-yapraklari-2021-orgu

Şiş örgüsü modellerinden Kabarık taneli Sonbahar yaprakları örgü modelinin en değişik versiyonu, en yeni modeli 2021 örgü modeli olarak sayfamızda tarifi ile.

Model hem kahverengi koyu renk üzerinde, hem de açık mavi üzerinde açık ve koyu renkler ile nasıl? yapıldığını modelin çıkarılmış olan motiflerinden görebilirsiniz.

Taneli Sonbahar Yaprakları örgü şeklinde oldukça gösterişli, bütün örgüler de kullanılabilir çok şık Taneli yapraklı örgü modeli şeklinde tasarlanmıştır.

gri-renklerde-sonbahar-yaprakli-sis-modeli
gri-renklerde-sonbahar-yaprakli-sis-modeli

Önceki modelimizde ise örgüleri Kar düştü örgü modelini iki renkli örgü modeli arayan hanımlar için önerdiğimiz modeli paylaştık, oda sitemizde tarifi ile görünüyor.

Kabarık model Sonbahar yaprakları 5 ilmekten oluşuyor. Ancak aralardaki örgülerle birlikte bu şekilde ayarlamak isteyenler motifler arasında 9’ar ilmek olarak hesaplayarak yapmanız gerekir.

taneli-kabarik-yaprakli-nazarca-orgu
taneli-kabarik-yaprakli-nazarca-orgu

2’şer tane de kenar örgüsü bırakılmış. İsteyenler Taneli sonbahar yaprakları örgü modelinde yaprakları arasını biraz daha Açabilir. Burada aralarda 9’ar ilmek var.

Kahverengi ile yapılmış olanı Orta kalınlıkta Koton ip 3 numara Örgü şiş ile gösterilmiştir. Açık renkli örgü iplerinde model daha belirgin olacaktır.

taneli-sonbahar-yaprakli-ornek
taneli-sonbahar-yaprakli-ornek

Sizlerin de mavi renkli örgüde gördüğü gibi mavi renkli örgü ipinde çok daha belirgin ve güzel görünüyor.Kullandığınız ipte buna dikkat edin.

Kaynaklar:Post nazarca.com-Videolu anlatım Nazarca Örgü Modelleri Kanalına Ait.

Sonbahar Yaprakları 2021 Model Örnek Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz