Örgü Modelleri TIĞ İŞİ ÖRGÜ YASTIK KILIFI YAPILIŞI

TIĞ İŞİ ÖRGÜ YASTIK KILIFI YAPILIŞI

490
tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-modeli
tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-modeli
Örgü Yastık Kılıfı
tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-yapilisi

İsteyen Yatak odasında Karyola üstüne isteyen Bebek Odası için Tığ işi Örgü Motifli Yastık yapılışını Resimli açıklamalı Modeline bakarak bu çok güzel Kare Tığ Motifleri ile Örgü Yastık Kılıfları örebilir.

Eğer Bebek Beşiği için Örgü Takım yapmak isterseniz bu örnek ile aynı şekilde Örgü Motifli Bebek Battaniyesi örüp takım yapabilirsiniz.

Örgü Yastık Örneği ile yapılan Takım Bebek Arabası ya da Bebek Pusetlerinde yastığı ile birlikte de kullanılır.

Örgü Yastık Motiflerine dikkat ederseniz eğer Motifler aynı renk ile fakat her sırada renkler yer değiştirerek yapılmış.

Beşik yerine bu örnekten Örgü Yastıklar ve Örgü Yatak Örtüsü modeli olarak gerçekten çok yakışır. Tığ işi Çeyizlik Örgü Modelleri yapabilirsiniz.

tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-yapilisi
tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-yapilisi

Örgü Bebek Yastık Kılıfı  kenarı için Tığ işi kenar örneğinin yakından çekilmiş resimlerine bakarsanız o zaman siz de Tığ işi Kenar modelini de aynı yapabilirsiniz.

Daha Büyük Örgü Motif Modeli için burada 2 Kat Çiçekli Örgü Tığ işi Motif modeline buradan bakabilir çok şık Çiçekli Örgüler yapılır.

Şiş örgülerinden size 2 ayrı örnek daha göstereyim.Nohut Tarlası Örgüsü oldukça güzel Kabarık Örgü Modeli ile değişik örgüler çok hoş olabilir.

Şiş İşi Kadın Patikleri için bana mail ve yorum yazan Arkadaşlar için Sevgi hanımdan bizlere Şişle Örülen Ortası Çiçekli Patik Modeli burada Türkçe videolu anlatımı ile örmek isteyen hanımlara.

tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-yapilisi-5
1
tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-yapilisi-2
2
tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-yapilisi-1
3

tig-isi-orgu-motifli-yastik-kilifi-yapilisi-3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz