Örgü Modelleri ORTASI ÇİÇEKLİ ŞİŞ İŞİ BAYAN PATİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ORTASI ÇİÇEKLİ ŞİŞ İŞİ BAYAN PATİK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1405
ortasi-cicekli-sis-isi-bayan-patik
ortasi-cicekli-sis-isi-bayan-patik
sisle-cicekli-bayan-patik-orgu-modeli
sisle-cicekli-bayan-patik-orgu-modeli

Kış Mevsimi ayaklarımızdan eksik etmediğimiz Örgü Bayan Patik Modelleri için Kışlık Örgü Şiş işi Ortası Çiçekli Patik Modeli Türkçe videolu anlatımı ile Patik Örneği arayan hanımlar bu Patik Modeli Kolay ve çabuk örülüyor.

2,5 numara şiş ile 50 ilmek atılarak başlanan Bayan Patik Örneği Sevgi hanım tarafından Detaylı Patik Açıklaması ile Şiş ile örgü örmeye başlayan hanımlar içinde büyük kolaylık.

Çok eski bir Patik örneği olan Ortadan Çiçekli Patikler sizlerinde videoda izleyeceğiniz gibi Sevgi hanımın bir komşusu Siyah Beyaz Çiçekli Patik modelini 27 yıl önce Çeyizlik Şiş İşi Patik Modeli olarak örmüş.

İlk bakışta Tığ tekniği Tunus İşi Patik modeli sandığım Örgü Patikler Örgü şişleri ile çok kolay örülür.Videoyu izlediğinizde zaten hem Patik Örneği nasıl örülür? hem Patik Modeli nasıl yapılır? öğrenebilirsiniz.

Tığ işi Patik Modelleri için size burada ki Patikler bölümüne bakmanızı önereceğim.Bütün Patik Modelleri,Çocuk Patikleri,Bebek Patikleri ve Kadın Patikler hem Tığ hem Şiş hem de Tunus İşi Patik modeli olarak bakabilirsiniz.

Anlatımlı Tunus Patik Modeli isteyen hanımlar burada ki Çok Güzel Patik modeli olan Tunus Tekniği ile yapılan Bayan  Patik Açıklamalı ve Videolu Türkçe olarak Desenli Tunus Patik Örneği öğrenebilirsiniz.

Örgü Patik Örme konusunda uzman olan “Ben Patik Modellerini görsem yeter,hemen Patik modelini çıkarabilirim” diyen hanımlara burada tam 84 Tane Patik Modelleri bulunuyor.

Son yıllarda Örgü Balerin Patik Modeli ya da Örgü Babet Patik modeli olarak bilinen çok şatafatlı olmayan ancak çok kullanışlı ve rahat olan Videolu Tunus İşi Babet Patik Modelleri için buradan bakabilirsiniz.

Tığ işi en güzel Motifler için Dün sizlere Kralın Asası Tığ İşi Örneği ve Ortası 2 Kat Çiçekli Tığ örneğine buradan ulaşabilirsiniz.

Sayfa altından Sevgi hanımın marifetli ellerinden tatlı dilinden Patik Yapılışı anlatılan Videoyu izleyebilirsiniz.Çiçekli Patik modeli için örneklerde ki gibi 2 yada 3 Renkli Patikler gibi Tek Renkli Patikler de örülür.

sis-ile-ortasi-cicekli-kolay-bayan-patik
sis-ile-ortasi-cicekli-kolay-bayan-patik
sisle-ortasi-cicekli-kadin-patik-modeli
sisle-ortasi-cicekli-kadin-patik-modeli
sis-isi-ortasi-icekli-bayan-patik-yapilisi
sis-isi-ortasi-icekli-bayan-patik-yapilisi

Şiş İşi Ortası Çiçekli Patik Yapılışı Video İzle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz