Örgü Modelleri TUNUS İŞİ BABET PATİK YAPILIŞI VİDEOLU

TUNUS İŞİ BABET PATİK YAPILIŞI VİDEOLU

858
tunus-isi-orgu-bayan-fiyonklu-babaet-patik-yapimi
tunus-isi-orgu-bayan-fiyonklu-babaet-patik-yapimi

Örgü Bayan Babetler-Babet Patik Modeli isteyenlere Tığ işi Tunus Örgü Bayan Babet Yapılışı Videolu anlatımı ile Bu Kış Bayanlar Örgüden Patikler ile sıcak bir Kış geçirecek.

Balerin Patikler,Babet Patikler diye benzer isimleri olan Sade Fiyonklu Örgü Tunus Babet Modeli oldukça kolay ve çabuk üreyen bir Model.

Tunus işi Desensiz Örgü Fiyonk ile süslenen Kadın Patik Örneği 3 numara Tunus Şiş Tığ ile yapılıyor ve 18 ilmek ile başlıyor ve 28 sıra örüldükten sonra Örgünün sol tarafından 2 ilmeği örmeden gizli artırma ile devam ediliyor.

Tunus Tığında 4 ilmek kalıncaya kadar Örülen Patik tekrar 18 ilmek toplanıyor.Böyle devam ederek 5 dilim yapılıyor ve tekrar 28 sıra örülüyor ve örneğin devamı videoda gösteriliyor.

Baştan Sona Tunus İşi Patik Nasıl Yapılır? detayları ile gösterilen Basit Örgü Babet Patik daha az sayıda ilmekler ile Çocuk ve Bebekler içinde Kolay Tunus Patiği olarak örülür.

Wir verwenden Häkeln 3 Zahlen schwellen. 18 Wir beginnen mit Schleifen. 28 wie wir weben. Wir fangen an, von 2 zu nehmen, um Provinzen auf der linken Seite zu nehmen.

Nach dem Aufenthalt in 4 Schleifen auf Spieße wieder 18 Provinzen zu sammeln. Wir tun dies mit 5 Scheiben. 28, wie wir wieder bauen, nachdem wir 5 Zone.

3. Sinkende Scheibe der ersten Ordnung erhalten wir 7 Stiche. Dann kommen wir zu führenden und schleppenden Provinzen. Wir haben 18 Stiche zu verbeugen, wie wir weben 8

We use crochet 3 numbers swell. 18 We start by pulling loops. 28 as we weave. We are starting to decrease from 2 to take provinces on the left.

After staying in 4 loops on skewers to collect again 18 provinces. We do this with 5 slices. 28 as we are building again after doing 5 zone.

3. Sinking slice of the first order we obtain 7 stitches. Then we get together to leading and trailing two provinces. We are having 18 stitches to bow, as we weave 8

Size Yelekler için Ot Örgü Modeli örneğini ve Fantezi Haraşo Örneğini de tavsiye ederim.Şiş işi Örgü Modeli olarak Yeni Örgüleri Bugün sayfada paylaştım.

tunus-isi-orgu-bayan-fiyonklu-babaet-patik-yapimi
tunus-isi-orgu-bayan-fiyonklu-babaet-patik-yapimi

Tunus İşi Örgü Babet Kadın Patik Yapılışı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz