Örgü Modelleri TUNUS İŞİ BAYAN PATİK BAŞTAN SONA ANLATIMLI VİDEOLU

TUNUS İŞİ BAYAN PATİK BAŞTAN SONA ANLATIMLI VİDEOLU

2602
tunus-bayan-cetik-modelleri-ornekleri
tunus-bayan-cetik-modelleri-ornekleri

Tunus İşi Bayan Patik örmede Topuk Nasıl Yapılır?Tunus Patik Tabanı ÖrmeTunus İşi Patik örgü Modeli Başlangıç,Örnek ve Tunus İşi Patik burnu nasıl örülür? Baştan Sona Detaylı Açıklamalı Tunus Örgüsü Bayan Patik yapım aşamaları.Videolu Tunus Patik.

Tunus İşi Patik deseni nasıl çıkarılır? sizlere güzel ve detaylı bir video ile göstermek istedim. Tunus Örgü Patik Örnekleri paylaştığımda bana en çok Tunus Patik Topuk kısmı nasıl birleştirilir? sorusu için de videoda görebilirsiniz.

Tunus Patikler de farklı Motifler farklı renklerde örgü ipleri ile yapılıyor Patiklerin genelde yan kısımlarına Çiçek ya da Motif deseni Örnekler kullanılıyor.Tunus İğnesi ile yeni tanışanlar Kolay Tunus Patik Desenleri ile başlayabilirler.

Tunus işi Patikler için nasıl ip ve Tığ kullanılmalı? Tunus Örgülü Patikler için Kartopu,Dora ve Ören bayan örgü iplerini kullanabilirsiniz.

Tığ 3 numara olabilir ancak! Tunus Örgü Modelleri için Tek şiş Örgü Modelleri diye de söylenen Tunus Şiş ya da Tunus Tığ olarak adlandırılan Tığlar dan kullanmak gerekiyor.

Çetik Patik Modelleri-Çetik Patik örnekleri ve Boncuklu Çetik Patik Örnekleri de yine desenli Motif örnekleri ile yapılıyor.Sizlere Tunus Çetik Patik Motiflerini de göstereceğim.

Son paylaştığım Tığ Örgüsü Bayan Yelekleri içinden çok beğenilen Fıstık Örnekli Yelekler adında ki Bayan Yelek yapılışı Türkçe Videolu tarifini bu sayfa da gösterdim

Bayanların bir diğer sıkıntısı da Tunus Patikler de Taban Kısmı Nasıl Örülür? sorusu bana çok geliyor.

Tunus Örnekler de eliniz ne çok sıkı ne de çok gevşek olmalı.Yeni başlayanlar tek renkli Tunus Patik yaptıktan sonra 2-3 renkli Desenli,Motifli Tunus Patik yapabilirler

Tunus Battaniyeler için burada ki modellere bakabilirsiniz. Daha Fazla Örgü,Dantel,Tığ işi ve Tunus Örgüler için El işleri yazan bölüme bakabilirsiniz.

Tunus İşi Tekniği Patik Modelleri

Resimlere Tıklayarak Modelleri Daha Büyük Görebilirsiniz

desenli-tunus-patik-video
desenli-tunus-patik-video
bastan-sona-detayli-aciklamali-tunus-kadin-patik
bastan-sona-detayli-aciklamali-tunus-kadin-patik

Baştan Sonuna Kadar Tunus Patiği Yapımı İzle-Video

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz