Örgü Modelleri ÇİLEK ÖRGÜ MODELİ TUNUS ŞİŞ TIĞ İLE TÜRKÇE VİDEOLU

ÇİLEK ÖRGÜ MODELİ TUNUS ŞİŞ TIĞ İLE TÜRKÇE VİDEOLU

599
cilek-orgu-modeli-tunus-sis-isi
cilek-orgu-modeli-tunus-sis-isi

Tunus Tığı Şiş Örneği-Uzun şiş şeklindeki Tunus Tığları ile örülen Çilek Örgü Modeli Arzu hanımın güzel anlatımı ile Tunus örgü modelleri arasında en beğenilen Örgü modeli.Türkçe videolu açıklamalı Örgü Modelleri.

Örgü Sezonunun başladığı Bu günlerde sizler için Yeni Örgü modelleri kadar sizden gelen istekler üzerine Nazarca Örgü Modellerini paylaşmaya devam edeceğim.Örgü Modeli istek ve yorumlarınız için sayfa altındaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Örgü Banyo Lif örnekleri arasında en bilinen mutlaka örneği bir yerlerde Çanta,Örgü Patikler de,Örgü Bebek Battaniyelerin de görmüşsünüzdür.

Hatta sizlere geçmiş zamanda Tığla örülen ve Lif ipi ile yapılan Çilek Örgü Lif yapılışını burada Türkçe videolu açıklamalı olarak göstermiştim.Resimli anlatımlı Çilek örneği istekleri üzerine sayfaya Anlatımlı olarak ta sundum

sis-isi-cilek-orgu-modeli-yapilisi
sis-isi-cilek-orgu-modeli-yapilisi

Çilek Örgüsü dediğinizde birbirine benzeyen ancak Şiş,Tığ ve Tunus Tığı ile örülen farklı Çilek Örgü desenleri bulunmakta. Tığ şiş işi Örgü modelleri örneği daha rahat örmenizi sağlar.

Anne işleri Sevgi hanımın anlattığı ve bizlere Videolu olarak bu sayfada gösterdiği Tunus İşi Çilek örneğinde Örgü Çilekler aynı sırada değiller.Her sırada Çilekler boşluklara yapılıyor.Ancak Tığla yapılan yukarıda linkini verdiğim Çilek Lif Modelinde Örgü Çilekler aynı sırada örülüyor.

Örgüleriniz için Şişle örgü modellerinden olan 2 Renkli Örgü modeli olan Bebek battaniye ve giysilerinde kullanılan Örgü Modeli düşünürseniz bu örneğe bakabilirsiniz. Bir diğer Örgü Şiş modeli olan çok beğendiğim Çiçek Nakışlı Örgü Yelek modeli 1-1,5 yaşındaki Bebeklere uygun ebatlarda nasıl Bebek Yeleği Örülür? örnek ile birlikte burada gösteriliyor.

tunus-cilek-orgu-modeli
tunus-cilek-orgu-modeli
tunus-sis-cilek-ornegi
tunus-sis-cilek-ornegi

Çilek Örneği Tunus Şiş Tığı İle Nasıl Örülür?

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz