selanik-bebek-battaniye-tarifi

EKSİLTMELİ SELANİK BEBEK BATTANİYE TARİFİ


Eksiltmeli ve Artırmalı Selanik Bebek Battaniye Modeli Videosu ve Tarifi ile Şiş işi Kolay Battaniye Modeli için Detaylı Videosunu izleyip Basit Battaniye Tarifini öğrenebilirsiniz.

Battaniye Anlatımı Yalancı Selanik Battaniye Örneği ile başlayıp Kenar Fırfır yapılışı ile sona eriyor. Battaniye ipi için Yarnstyle 7 Katlı Akrilik bir ip Şiş Olarak 4,5 numara şiş toplam 7 yumak ip kullanılıyor.

selenik-ornekli-sis-isi-bebek-battaniyesi

selenik-ornekli-sis-isi-bebek-battaniyesi

Selanikli olan bölümlere İğne ile nakışlar yapabilir ya da Fiyonk,Kurdele ile süsleyebilirsiniz. Aynı kalınlıkta farklı bir İp kullanabilir Bebe ipi ile yumuşak Battaniyeler örebilirsiniz.

1 Yaş Erkek Bebek Yelek Tarifi için şiş ile yapılan Batik iple 3 aylık 12 aylık arası Bebek Yelek tarifini baştan sona buradan bakabilirsiniz.
1. Selanik Bayttaniye Videosu

2. Devam Videosu

3. Bitiş Videosu

10 thoughts on “EKSİLTMELİ SELANİK BEBEK BATTANİYE TARİFİ

  1. I am trying to find a written pattern for this beautiful blanket. Is there one? I tried counting on the video but got lost to many times and do not understand the language. Thank you for any help with this.

  2. Bebek yelekleri, battaniyesi ve hırkasini almak istiyorum fiyatlarını ve nasıl alacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir