EKSİLTMELİ SELANİK BEBEK BATTANİYE TARİFİ

selanik-bebek-battaniye-tarifi
selanik-bebek-battaniye-tarifi

Eksiltmeli ve Artırmalı Selanik Bebek Battaniye Modeli Videosu ve Tarifi ile Şiş işi Kolay Battaniye Modeli için Detaylı Videosunu izleyip Basit Battaniye Tarifini öğrenebilirsiniz.

Battaniye Anlatımı Yalancı Selanik Battaniye Örneği ile başlayıp Kenar Fırfır yapılışı ile sona eriyor. Battaniye ipi için Yarnstyle 7 Katlı Akrilik bir ip Şiş Olarak 4,5 numara şiş toplam 7 yumak ip kullanılıyor.

selenik-ornekli-sis-isi-bebek-battaniyesi
selenik-ornekli-sis-isi-bebek-battaniyesi

Selanikli olan bölümlere İğne ile nakışlar yapabilir ya da Fiyonk,Kurdele ile süsleyebilirsiniz. Aynı kalınlıkta farklı bir İp kullanabilir Bebe ipi ile yumuşak Battaniyeler örebilirsiniz.

1 Yaş Erkek Bebek Yelek Tarifi için şiş ile yapılan Batik iple 3 aylık 12 aylık arası Bebek Yelek tarifini baştan sona buradan bakabilirsiniz.
1. Selanik Bayttaniye Videosu

2. Devam Videosu

3. Bitiş Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

5 Comments on EKSİLTMELİ SELANİK BEBEK BATTANİYE TARİFİ

  1. Bebek yelekleri, battaniyesi ve hırkasini almak istiyorum fiyatlarını ve nasıl alacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇAPRAZ BAĞLAMALI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. BEBEK ARABASI BATTANİYESİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*