EKSİLTMELİ SELANİK BEBEK BATTANİYE TARİFİselanik-bebek-battaniye-tarifi


Eksiltmeli ve Artırmalı Selanik Bebek Battaniye Modeli Videosu ve Tarifi ile Şiş işi Kolay Battaniye Modeli için Detaylı Videosunu izleyip Basit Battaniye Tarifini öğrenebilirsiniz.

Battaniye Anlatımı Yalancı Selanik Battaniye Örneği ile başlayıp Kenar Fırfır yapılışı ile sona eriyor. Battaniye ipi için Yarnstyle 7 Katlı Akrilik bir ip Şiş Olarak 4,5 numara şiş toplam 7 yumak ip kullanılıyor.

selenik-ornekli-sis-isi-bebek-battaniyesi
selenik-ornekli-sis-isi-bebek-battaniyesi

Selanikli olan bölümlere İğne ile nakışlar yapabilir ya da Fiyonk,Kurdele ile süsleyebilirsiniz. Aynı kalınlıkta farklı bir İp kullanabilir Bebe ipi ile yumuşak Battaniyeler örebilirsiniz.

1 Yaş Erkek Bebek Yelek Tarifi için şiş ile yapılan Batik iple 3 aylık 12 aylık arası Bebek Yelek tarifini baştan sona buradan bakabilirsiniz.
1. Selanik Bayttaniye Videosu

2. Devam Videosu

3. Bitiş Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

8 thoughts to “EKSİLTMELİ SELANİK BEBEK BATTANİYE TARİFİ”

  1. Tenés cosas preciosas y únicas son excepcionales en el tejido en tu país

  2. Bebek yelekleri, battaniyesi ve hırkasini almak istiyorum fiyatlarını ve nasıl alacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir