Örgü Modelleri Bebek Örgüleri YALANCI SELANİK ÖRNEKLİ EL ÖRGÜ BEBEK TAKIMI TARİFİ

YALANCI SELANİK ÖRNEKLİ EL ÖRGÜ BEBEK TAKIMI TARİFİ

4552
tam-takim-yalanci-selanik-bebek-patik-yapimi
tam-takim-yalanci-selanik-bebek-patik-yapimi

4 Parçadan oluşan Battaniye-Bere-Atkı ve Bebek Patik modeli Tarifleri- İsteyenlere Aynı Örnek ile Selanik Bebek Hırkasının da yapılışı var.

Şimdi öncelikle Eksiltmeli Selanik Bebek Battaniyesi modelini önceki videolar da yayınlamıştım. Mavi linke tıklayıp battaniye yapımına da bakabilirsiniz. Videoda gösterilen Battaniye.

Şimdi size 2 tane Selanik Çocuk Hırkası modeli var. Pembe olan model bu Selanik modelli Kapüşonlu Bebek Hırka Tarifi.Pembe renk aynı Yalancı Selanik modeli ile yapılıyor.

selanik-ornekli-atki-patik-battaniyeli-takim
selanik-ornekli-atki-patik-battaniyeli-takim

Birde Mavi Yeşil arası bir renk ile yapılan Selanik Bebek Patik Tarifi ve Onun Takım Bebek Hırkası Yakalı kemerli Robadan Selanik Bebek Hırka Modeli var. Bu ikisi de Takım Selanik Bebek Örgüleri oluyor.

El Örgü Bebek Takımı yapımın da Anti bakteriyel Anti Piling Bebe İpi  Alize baby best ve 4 numaralı Örgü şişleri-7 Adet Düğme kullanılıyor.

yalanci-selanik-bebek-battaniyeler
yalanci-selanik-bebek-battaniyeler

Beresi henüz yayınlanmamış yayınlanınca o da bu sayfa da yerini alacak.Ama Modeli henüz göremesek te bildiğimiz bu örnek ile bu takımlara uyan Bereler yapabilirsiniz.

Yukarıda Mavi renkli Yazılar yani Linklere tıkladığınız da orada yazan Modelin Tarifini görmeye başlıyorsunuz. Battaniye , 1 Patik ve 2 Tane Selanik Çocuk Hırkaları için Linklere bakınız.
Selanik Atkı Yapımı

Selanik Patik Yapımı

Selanik Bere Yapılışı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz