ÇAPRAZ BAĞLAMALI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI

capraz-baglamali-orgu-tarifi
capraz-baglamali-orgu-tarifi

3 Boyutlu görünümü hacimli Örgü yapısı ve esnek modeli ile Örgü Çapraz Bağlamalı Model Tarifi Kazaklar,Hırkalar,Bere ve Yelekler için işte size Videolu Örnek anlatımlı Örgü Motifi.

Kolay ve uğraştırmayan Örgü Modelleri isteyenler için önermem.Ama! ” Varsın Model zor olsun ama çok güzel olsun” diye düşünenler uğraştıran ama uğraşıldığına denen bu modeli düşünebilirsiniz.

orgu-capraz-baglamali-model-yapimi
orgu-capraz-baglamali-model-yapimi

Bir çok modele yakışan Ama Battaniye için tam Kışlık Örgü Bebek Battaniyeleri için de o zaman burada ki Selanik Battaniye modelinin yapımı için de buradan bakabilirsiniz.

Örneğin katları verilmemiş ama anlatım iyi ve anlaşılır. Siz örneği çıkaracağınız zaman ilmek saylarına göre modelin istediğiniz modeller de yarım kalmadan kullanabilirsiniz.
Çapraz Bağlamalı Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ KELEBEK KANADI MODEL YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*