Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TUNUS İŞİ KÜP ŞEKER BATTANİYE TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

TUNUS İŞİ KÜP ŞEKER BATTANİYE TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

4160
tunus-isi-afgan-kup-seker-pattaniye-yapilisi-turkce
tunus-isi-afgan-kup-seker-pattaniye-yapilisi-turkce

Hem Örgü şişleri ile Hem de Tığ ile Yapılan Kare Örnekli Örgü Bebek Battaniye Yapılışı Türkçe videolu ve Yabancı Anlatımlı olarak 2 ayrı video ile gösterilmiş olup Küp şeker Örneği Battaniye Örneğinin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Tunus İşi Küp Şeker Battaniye Örgü Modelinin Kenar örgüsünü nasıl yapılacağını bilmeyen ve bana soran hanımlar için 3. Örgü videosunda kenarlar nasıl örülür? görebilirsiniz.

Şiş işi Küp Şeker Örgü modeli de sayfa içinde ki 2. yabancı örgü videosunda gösteriliyor. “Entrelac Crochet BlankeT” Olarak yabancılar tarafından yapılan Küp şeker Örgü Tunus işi Örneği ile Bebek Bereleri de çok güzel oluyor.

İsterseniz tek renk isterseniz örneklerde olduğu gibi 2 Renkli Tunus İşi Battaniye Modelleri yapabilirsiniz.

Tunus İşi Battaniyeler için burada bulunan Tunus Battaniye Örnekleri sizlere hangi Tunus işi Modeli seçeceğinize yardımcı olabilir.

tunus-isi-kare-ornekli-battaniye-yapilisi
tunus-isi-kare-ornekli-battaniye-yapilisi

Afgan İşi Bebek Battaniye Modelleri için sizlere tek renk ya da 2-3 renk ile yapılan Türkçe ve yabancı anlatımlı ancak anlaşılır Tunus İşi Örnekler göstermek istiyorum.

Tunus Tekniği İle neler yapılır? Tunus İşi Örgüler için burada göreceğiniz Türkçe videolu Tunus İşi Patikler Bayanlar için Örgü Patik yapılışı Tığ Tekniği Tunus modeli şeklinde Desenli Tunus Modeli yapılışı gösteriliyor.

Tunus İşi Renkli Örgü Modelleri için çok beğenerek paylaştığım Tunus Cimcime Örgü Modeli çok şık ve şirin bir örnek.

Tunus İşi Nasıl Yapılır? Resimli Anlatımlı Tunus modeli yapılışı örneği yeni öğrenecek olan hanımlar için tek,tek fotoğraflanmış.

Kemerli Tunus Örgü Modeli yine 2 renkli Tunus örnekleri arasında Sevimli örgü modelleri isteyenler için.Bebek örgüleri için Battaniye modeli güzel.

Daha bir çok Tunus Model anlatımlı Örnekler var onlar için El işleri yazan menüye tıklamanız yeterli.

Dün sizlere Lif Modelleri isteyenler için bilinen ama sevilen bir Örgü Banyo Lif Modeli olan 3 Boyutlu Örgü Lif Modeli yapılışını Türkçe videosu ile burada paylaştım.

Tavsiye edeceğim diğer Örgü Modeli de Fıstıklı Dikdörtgen Şal Modeli yapılışı.Oldukça Zarif Tığ işi Şal modeli Türkçe video ile sunulmuştur.

Örgü Şişi ile En şık Örgü Battaniye modellerinden olan Yapraklı Örü Battaniye modeli Türkçe olarak paylaşılan en beğendiğim Modeller arasında burada

kare-ornekli-sis-isi-battaniye-modeli-orgu
kare-ornekli-sis-isi-battaniye-modeli-orgu
kup-seker-tunus-isi-battaniye-kenari-yapilisi
kup-seker-tunus-isi-battaniye-kenari-yapilisi

Türkçe Anlatımlı Tunus İşi Kare Küp Şeker Örgü Battaniye Örneği

Yabancı Anlatımlı Şiş İşi Küp Şeker Örgü Modeli

Tunus İşi Küp Şeker Battaniye Kenarı Nasıl Örülür? Yabancı anlatımlı Video

8 YORUMLAR

  1. Kolay gelsin bende Tunus işi küp şeker bebek battaniyesi örmek istedim fakat yamuk gitti yenisini başlayacağım yamuk olmaması için ne yapabilirim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz