Örgü Modelleri TUNUS İŞİ KÖŞEDEN KÜP ŞEKER VE YUVARLAK PASPAS YAPILIŞI

TUNUS İŞİ KÖŞEDEN KÜP ŞEKER VE YUVARLAK PASPAS YAPILIŞI

2017
koseden-orulen-kup-seker-tig-isi-modeli
koseden-orulen-kup-seker-tig-isi-modeli

Köşeden Başlanan Tunus İşi Köşeden Küp Şeker Şal Örneği. Küp Şeker Örgüleri zaten çok seviyorum böyle köşeden başlanan Tunus İşi Üçgen Şal Modeli çok güzel bir örnek. Ayrıca Tunus İşi Yuvarlak Paspas Yapılışı

Tunus Tığ şiş ile Tek şiş ile örülen Köşeden Küp Şeker Örneği doğru iple örüldüğünde ortaya harika bir desen çıkıyor.

Maalesef hangi tür ip ile örüldüğünü ben anlayamadım umarım anlayan,bilen Örgücü hanımlar burada sayfa altından yazarak bizler ile paylaşırlar.

Köşeden Küp Şeker Deseni Örgü Modeli daha önce farklı şekilde düz kare şeklinde örülen Küp Şeker Battaniye modeline buradan bakabilirsiniz.

Tunus işi örgü modelleri,Afgan Örgü Modelleri ya da diğer Tığ tekniği Örnekleri sizler için çok severek paylaşıyorum.Bugün yine böyle beğeneceğinizi umduğum Örgü Modelleri paylaştım.

Bunlardan biri az önce yine Tunus işi Örgü Örneği olan Tunus Rakamlı Battaniye nasıl yapılır? onu burada Türkçe videolu açıklamalı 1 ‘ den 9 ‘a kadar öğrenebilirsiniz.

Küp Şeker Örgüleri hangi giysilerde nasıl kullanılır burada bir çok modele bakabilirsiniz.

Bu arada Köşeden Küp Şeker örneğini izlerken gözüme Yuvarlak Tunus işi Paspas modeli ilişti.Tunus Yuvarlak Örgü Paspas yapımını da sayfada sizler için paylaşmak istedim.

yuvarlak-tunus-isi-orgu-modeli
yuvarlak-tunus-isi-orgu-modeli
koseden-orulen-kup-seker-tig-isi-modeli
koseden-orulen-kup-seker-tig-isi-modeli

Köşeden Tunus Küp Şeker Tığ İşi Yapılışı İzle-

Yuvarlak Tunus İşi Paspas Yapılışı

5 YORUMLAR

  1. Merhaba Nazarca,paspaslara bayildim ne guzel bir anlatim sagolasin arkadasim emeklerini helal et sizin sayfaniz sadece bir cevher hersey var tesekkurler iyi gunler dilerim hiranur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz