Skip to main content


kolay-orgu-elbise-banyo-lif-yapilisi

ÖRGÜ ELBİSE LİF YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

Örgü Elbise Lif Modelleri içinden seçtiğim Türkçe videosu ile Tığ işi Elbise Şeklinde Örgü Banyo Lif Modeli örmek isteyenlere kolay Elbise Lif Yapımı.

Tığ işi Fıstık Örnekleri ile yapılan Basit Elbise Lif Örneği baştan sona detaylı Elbise Lif Modeli yapımı. Banyoların vazgeçilmezi temiz bir temizlik için çeşitli Örgü Lifleri burada ki Lif Modelleri bölümünde görebilirsiniz.

Açıklamalı Örgü Elbise Lifler gibi Tığla yapılan Lif Modelleri içinden size bazı örnekleri de buradan göstereyim. Kare Lif Modeli yapımı olan Çiçek Şeritli Lif Modeli için buradan bakabilirsiniz.

Lif Örnekleri olarak burada tam 100 Adet olan Değişik Lif Örneklerine buradaki modellerden bakabilir Çeyizlik Örgü Lifler.

El Sokulan Örgü Lif Modelleri genelde çocuk sahibi Annelerin tercihi.Burada bir çok El Sokmalı Lif Örneği görebilirsiniz.

Çiçekli Örgüden Lif isteyenlere burada göreceğiniz örnek Lif Modeli olduğu kadar Örgü Tığ işi Bebek Battaniyelerde de kullanılıyor.

İp Çekmeli Lif Modeli yine aynı yukarıda ki model de olduğu gibi Bebek Battaniyesi olarak ta kullanılan bir model.

Anlatımlı Elbise Lif Örneği Resimli tek,tek detayları ile görsel anlatımlı Lif örneği. Farklı Örgü Lifler için burada değişik Ülkelerin Lif Modellerinden seçilenler bulunuyor.

Daha bir Çok Anlatımlı Lifler var ancak buradan hepsini veremeyeceğim için diğerlerine Lif Modelleri yazan linkten bakınız.

Şimdi de son paylaştığım Son Örgü Modelleri neler şöyle bir bakalım.Bu ara Tunus İşi Örgüler çok istendiği için paylaştığım Kare Odalar Tunus Örneği burada.

Köşeden Küp Şeker Tunus Örneği daha önce Battaniye modeli olarak paylaştığım en Favori Tunus Örgü Örneklerinden.

Rakamlı Tunus Battaniye benden istek üzerine bulup paylaştığım Türkçe videolar ile 1 den 9 a kadar olan sayılar ile Rakamlı Tunus İşi Battaniye.

kolay-orgu-elbise-banyo-lif-yapilisi
kolay-orgu-elbise-banyo-lif-yapilisi

Elbise Lif YapımıBenzer Yazılar:

2013 YENİ DANTEL MOTİF ÖRNEKLERİ
2013 yılında yeni çıkan dantel motifler,örnekler gerçektende harikalar. resimde gördüğünüz bu harika dantelle evinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz ve çeyizinizin en nadide parçalarını oluşturacak harika danteller ve el işleri örebilirsiniz. 2013-yeni-dantel-motif-ornekleri
BURGULU RAYLAR ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
Hiç Lastik modeli örmeden Toplama ve Büzme Yapmayan Modeli ile Burgulu Raylar Örgü Modeli Videolu Yapım aşamalı model gösterimi ile. Sevgili Nesrin bize çok değişik ve İlginç ama bir o kadar da ilgi çekici ve güzel örneği ile Örgü Burgulu Raylar Motifi nasıl yapılır? Tarifini öğreneceğiz. burgulu-raylar-orgu-motifi-tarifi Zikzaklar arasına ...
KIRMIZI GÜLLERLE SARMAŞIK LİF MODELİ ANLATIMLI
Açıklamalı Kırmızı Güllü Sarmaşık Lif Modeli Tarifi- Model düz Fıstık üzerine yapılmış.İsteyenler Dilimli örülen Yıldız Tekniği ile de yapabilirler. Alt tabanı nasıl isterseniz yapabilirsiniz. Burada önemli olan Lif modelinin görünen Yüzündeki Güller ve Yapraklardan oluşan Sarmaşık modelini ta uygulamak. gullu-cicekli-sarmasik-lif Bu modeli Takım da yapabilirsiniz. Kare ya da Uzun ...
TIĞLA KİRAZLI PATİK MODELİ AÇIKLAMASI
Örgü Kirazlı Bayan Patik  Modeli-Yanlarında Kirazlar olan Tığ İşi Şık Bayan Patik Modeli Tığ işi Çeyizlik Patik Modelleri arayan hanımlara. Emine hanım renklerin uyumunu çok güzel tutturmuş ve Patik Örmeyi Öğrenmek İsteyenlere Tüm Detayları Videoda göstermiş. 5 Numara Tığ ve orta kalınlıkta bir iple yapılan Bu Patikten Başka Örgü Şişi  37 Numara Patik ...
7-8-9 YAŞ ARASI ÖRGÜ ÇOCUK KAZAK TARİFİ
Yeni Başlayanlar için Son derece çok kolay Düz Örülen Yuvarlak Yaka Örgü 7-9 yaş arası Çocuk Kazak yapılışı ile Tam açıklamalı Örgü Çocuk Kazak nasıl yapılır? Tarifi. İnternet'te Örgü Hırka,Yelek,Şal,Battaniye ve Patik modelleri ve Tariflerini bulabiliyoruz Ama! Şişler İle Örülen El Örgüsü Kazak Modeli yapılışı için maalesef çok fazla anlatım yok. İşte ...
EN ŞİRİN PEMBE FIRFIRLI KIZ BEBEK PATİK YAPILIŞI
Gördüğüm En Şirin Fırfırlı Kız Bebek Patiklerin den biri. Tığla yapılan Patik Tarifini izleyip En Sevimli Pembe Patiği kendi bebeğiniz ya da Torununuz için Örebilirsiniz. Elinde Tığı,ipi olanlar 1 gün için de öre bilirler. Elbet bu şirin Patiği Hediye edeceğiniz birileri vardır.Ben bayıldım.Pek zarif pek şirin pek ta hoş bir model ...
2 RENKLİ YENİ ZİKZAK ÖRNEKLİ FISTIKLI LİF TARİFİ
Model sunulurken Çeyizlik Yeni 2 Renkli Zikzaklı ve Fıstıklı Lif Modeli olarak önerilmiş ancak Model iki yönü temiz aynı örnekle yapıldığı için Bebek Battaniyeleri için de kullanılır. Malzeme olarak 2 ayrı renk lif ipleri ile 3-4 numara Tığ ile yapılıyor.Tığ numarası verilmemiş ancak tahmini olarak 3 numara ya da 4 numara ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “ÖRGÜ ELBİSE LİF YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir