Hobi 39 ADET EN GÜZEL ELBİSE LİF MODELLERİ

39 ADET EN GÜZEL ELBİSE LİF MODELLERİ

1103
ustunde-isleme-ve-boncuklar-olan-hediyelik-ceyizlik-2014-lifleri

2014 Yeni Elbise Şeklindeki Lif Modelleri   Tam 39 adet en güzel Elbiseli Lif Örnekleri

Her evde her banyoda bulunan evlerimizin vazgeçilmez temizliğimiz de kullandığımız yöreye göre adında değişiklikler olan Lif modelleri.

Sizler için İnternet’ten topladığım Netten lif modelleri arasından seçilmiş en güzel Elbise Lif Modelleri. Tığ işi Lif Modeli arayanlar için birbirinden şık ve kolay örebileceğiniz en kolay ve en güzel Lif örnekleri ile örülen 2014 yılı yeni Lif Örnekleri umarım işinize yarar.

Yaz aylarında malum çok düğünler oluyor genç kızlarımız çeyiz hazırlığında eksik çeyizlerini tamamlayanlar İnternet’te değişik şekillerde anahtar kelimelerle en güzel lif örnekleri ya da En yeni elbise lifi modelleri diye çeyizlik lif modelleri arıyorlar.

Bazı evlerde Örgü lif tercih edilirken bazı evlerde ölü vücut derilerinden kurtulmak için kullandığımız hazır satılan İpek  Lif Modellerini tercih ediyorlar.

Acemi olan bayanlar için en kolay örme lifler sitemizdeki yukarıdaki Lif Modelleri linkinden bir çok Lif Modeline ulaşabilirsiniz.

Her türlü anlatımlı yeni lif modelleri ve Resimli anlatımlı, açıklamalı lifleri sitemizde bulabilirsiniz.

Ovunma bezi olarak kullandığımız banyomuz dan eksik etmediğimiz lifleri içine sabun sokmalı Elbise liflerle donatabilirsiniz.

Elbise görünümlü Lif Modelleri hem görüntü hem kullanım açısından içine sabun ya da vücut şampuanı dökerek elimizi sokarak kullanabildiğimiz için çok tercih ediliyor.

Gelin olacak genç kızlarımız Çeyize koymak için güzel lifler ararken bazı kızlarımız üzerinde Gelin ve Damat olan Lif Örneklerini çok beğeniyorlar. Hangi çeşit iplerden Lif Örülür diye soran bir hanım ziyaretçimiz için tavsiye edeceğim dut ve sosis ip dedikleri ipler ve saçaklı iple en güzel lif modelini örebilirsiniz.

Görünen o ki 2014 yılı yeni sezon son model lif modelleri arasında Elbiseli Yeni Lifler ve üzerinde Hayvan Figürü olan Anlatımlı lif modelleri de ilgi görmekte.

Bir çok yıkanma bezi örgü modelleri bulunmakta isteyenler oval lifleri tercih ederken bazıları yuvarlak lif modellerini tercih ediyor. Netten Lif Modelleri

Üzerinde boncuk işli çiçeklerle süslenmiş oya gibi işlenmiş lif modellerini görmemez den gelmek olmaz tabi. Lif örmede en çok Fıstık örneği tercih edilirken örümcek lif örneğinin de Elbiseli Ovunma Bezlerinde çok kullanıldığını görüyoruz.

Açıklamalı nasıl yapıldığı detaylı olarak yazılan Lif Örnekleri lif örmeye yeni başlayanlar için Lif Modelleri menümüzden buradan bakabilirler. Çeşitli karışık 101 Adet Lif modelleri sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Son yıllarda moda olan Çilek lif tığ işi örneği ile her el işi örülüyor bunların içinde tabi ki Çilek Lif Modeli örnekleri de var tamamını sitemizden görebileceksiniz.

Facebook Lif Modelleri arayanlar içinde Nazarca.com adlı Facebook sayfamızdan ya da sitemizden bakabilirsiniz.

Marifet dendiğinde Dünya’da el işinde en usta olan 10 parmağında  10marifet lif modelleri  hamarat kadınlarımız çok değişik İnternet’te az bulunan yeni çıkmış lif modelleri ile yine ön sıradalar.

Kare lif örme işinde şiş ile örülen şirin lifler kadar Geometrik şekillerde Yıldız Lif, Üçgen Lifler, Köşeli Lifler, Eldiven Görünümündeki Lifler gibi bir çok değişik lif modeli var.

Düğünlerde Hediyelik Lif Modeli arayanlar kızların çeyizlerine bakarak kim ne örmüş gelin kız hamarat mı elinden el işi geliyor mu diye incelemeden duramayan komşular için en güzel lifler hangi sitede dediklerinde nazarca.com sitemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firkete ile Nasıl Lif Örülür ya da Kasnakla lif yapılışı sayfalarımızda Açıklamalı Lifleri görebilirsiniz.

Resimlere tıkladığınızda daha büyük olarak görebilirsiniz.

11 YORUMLAR

  1. İpek hanım bana nazarca.com facebookk hesabımdan el işlerinizi gönderirseniz severek yayınlarım.

  2. Ne kadar güzel Lif Örnekleri. Yeni Lifler çok güzel oluyor , Lif örmek için Resimli Lif Modeli Arayan Hanımlara sayfanızı söyleyeceğim. Teşekkürler :)

  3. Merhabalar Emine Hanım
    Bahsettiğiniz elbise lif modeli hangisi ise linkini verebilirseniz sorunu hemen düzeltebilirim. Fakat şunu bilmenizi isterim ki amacım el işinizi sahiplenmek değil sitemden resimleri sunucularına yüklemeden kopyalayıp alanlar için bir önlemdir.Lütfen emeğinize saygısızlık yaptığımı düşünmeyiniz isterseniz emeğiniz olan lif modelini tamamen sitemden kaldırabilirim. Fakat arzum bu güzel göz nuru modelleri sevgili okuyucularımla paylaşmaktır. Sevgilerimle.

  4. Merhaba ben sitenizde yayınladiginiz orgunun sahibiyim ve şahsen kendim ördüm yayınlamaniza hiçbir şekilde lafım yok ama sitenizin ismini üzerine yazdığınız için kizginim lütfen silermisiniz

  5. Ne kadar Hızlısınız az önce yayınladım bu sayfayı:) Sizin gibi sadık bir ziyareçim olduğu için çok şanslıyım sağolun Bilgecan hanım

  6. Harikasınız ben güzel bir Elbise Şeklinde Lif Modeli ararken tam 39 adet elbiseli lif modeli buldum:) Şimdi hangi Elbise Lif Örneğini seçeceğimi karar veremiyorum :)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz