Örgü Modelleri 70 TANE YUVARLAK LAHANA LİF MODELİ VE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

70 TANE YUVARLAK LAHANA LİF MODELİ VE TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

5036
2016-yeni-yuvarlak-lahana-lif-modelleri

2016 Çeyizlik,Hediyelik Yuvarlak Katlı Lahana Lif Nasıl Örülür? Detaylı Türkçe Açıklamalı Videolu Lif örneği-En Güzel Yuvarlak Lif Modellerini bu sayfada Tam 70 Tane Yeni Lif Çeşitleri görebilirsiniz.Açıklamalı Yuvarlak Lahana Lif Yapılışı.

Evet lif seven hanımlar Yaz geliyor her mevsim Banyo Örgüleri hem kullanışlı hem temizlik için çok rahat edilen Lifler vazgeçilmezlerimiz arasında.Sizde Değişik Lif Modelleri isteyen hanımlardan sanız tam doğru yerdesiniz.

Hanımlar bana Netten lifler,Facebook Lif Modelleri diye sürekli ricada bulunuyorlar ve ben sizler için seçtiğim En Güzel Lif Örneklerinden biraz örnekler göstereyim.

Elbise Lif Modelleri içinde el sokulan,Sabun konulan Keseli Lif modelleri ile yine çok şık lif modelleri görebilirsiniz.Buradan bakabileceğiniz Lif Sayfasında toplam 39 Tane Elbise Şeklinde Lif Modeli bulunmakta

Çok önceden hazırladığım Eski Lif Modelleri ile nostalji yapmak isteyenlere burada 101 Lif Modeli görebilirsiniz.Lif Örnekleri için El işi ve Örgü videoları arasında Anlatımlı Videolu Lif Modelleri görebilirsiniz.

Resimli anlatımlı Lif Modelleri için de Fıstık örnekli çiçek motifli Tığ işi lif yapılışına bakabilirsiniz.

Kare Lifler,Örgü Tığla örülen El sokmalı Lif Modelleri ve Uzun tutmalı Lif modellerinden değişik Lif çalışmalarına bakabilirsiniz.

Ayrıca size Dün paylaştığım Lif örneği olarak çok şık olacak olan Örgü şişleri ile örülen Lif Modeli Kafesli Küpler Örgü Modeline de buradan bakabilirsiniz.

Burada tam 68 Tane Lif Örgüleri görebilir arasından seçeceğiniz kolay Lif Modellerinden seçim yapabilirsiniz.

2015 Lif Modelleri arasından belki aradığınız farklı eski Lif Örnekleri görebilirsiniz. Sayfada toplam 36 Tane Lif Modeli bulunmakta.

Yine Türkçe videolu Yonca şeklinde örülen 4 motifli Fıstık Örnekli Türkçe Örgü Lif Videosuna buradan bakabilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

orgu-tig-isi-katli-lahana-lif-nasil-orulur

Katlı Yuvarlak Lahana Lif Nasıl Örülür Video İzle

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz