Örgü Modelleri 68 TANE ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE KALPLİ VİDEOLU ÖRNEK YAPILIŞI

68 TANE ÖRGÜ LİF MODELLERİ VE KALPLİ VİDEOLU ÖRNEK YAPILIŞI

2138
tigla-orulen-orgu-yeni-lif-modeli-gorselleri

Sizlere bu sayfada Lif örmek için Tığ işi Videolu anlatımlı Kalpli Örgü Lif yapılışı ve tam 68 Tane seçilmiş 2016 En Güzel Örgü Lif Modellerini Sunacağım. Yeni Örgü Lif Örnekleri arasından seçip Örgü Çeyizlik Lif modelleri örebilirsiniz.

Yaz aylarında düğünü olacak Çeyizlik Örgü el işleri bakan çeyiz tamamlayan Anne ve kızları için harika Tığ işi Örgü Lif Modelleri arasından en güzelini seçip örebilirsiniz.

Galeride gördüğünüz 68 Örgü Banyo lif modelleri arasından Tığ işi Örgü Bebek lif örnekleri,Kare örgü Lif modeller,Yuvarlak kat,kat örülen Örme Banyo Sabun bezleri,Kese şeklinde el sokmalı Örgü lifler görebilirsiniz.

Örgü Lif modellerini tığla ördükten sonra nasıl Örgü ile süslerseniz fikir alacağınız Yeni Örgü Lifler. Eğer Örgü örmek için kullanılan Örgü şişleri ile 2 iğne ile örülen Örgü modelleri arasından Lif örneği görmek isterseniz Menüdeki El işleri yazan yazıya tıklayarak bakabilirsiniz.
Resimlere Tıkladığınızda Örnekleri Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

Anlatımlı Örgü Lif Modelleri arasından Videolu Açıklamalı Örgü Lif Örnekleri görmek isteyen hanımlar için Netten Örgü modelleri yanı sıra Facebook Örgü Lif Modelleri arasından da bazı örgü lif modeli çalışmaları göstereceğim.

Değişik Örgü Lif Modeli olan Çekmeli Lif Örneği Videolu açıklamalı Örgü Lif olarak buradan görebilirsiniz.

Videolu Anlatımlı Kalpli Örgü Lif Modeli yapılışı izle

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz