Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI FISTIK ÖRNEKLİ KALPLİ LİF MODELİ

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI FISTIK ÖRNEKLİ KALPLİ LİF MODELİ

692
fistik-ornekli-kalpli-kolay-orgu-lif-modelleri

Arzu hanım Bizlere Bugün Tığla Kalp şeklinde Fıstık örnekli örülen çok kolay Günlük Örgü Lif Modelini tanıtıyor.Türkçe anlatılan Örgü Videosu ile Tığ işi Lif Örneğini rahatça çıkarabilirsiniz.

Örgü 2015 Lif Modelleri isteyen okurlarımız için en kısa sürede Resimli anlatımlı ve Videolu anlatımlı Kolay Örme Lif Örnekleri paylaşacağım.

Tığla öreceğiniz Örnekler içinde Fıstık örneği Lif Örgüleri için en sık kullanılan Lif Örnek Modeli.Sanırım örneğin şeklinden dolayı yumuşacık olmasından kaynaklanıyor.

4 Tane kalp şeklinde örülen Basit Lif örneğine bazıları Yonca Lif Modeli diyede söylüyor.Sizler için paylaştığım Lif Modellerini Çeyizlik,Yeni,Kolay,Örgü,Banyo Lif modelleri olarak değişik Lif Örnekleri şeklinde El işleri yazan menüde bulabilirsiniz.

Yuvarlak Tığ işi Örgü Lif örecek olanlar ve bilmeyenler için Videolu anlatımlı Sihirli Halka nasıl örülür? buradan izleyerek öğrenebilirsiniz.

Türkçe Videolu Lif Modelleri isteyen Arkadaşlara önereceğim Yine Fıstık örneği ile farklı şekilde örülen Yıldız Lif Örneğinin nasıl örülüyor buradan görebilirsiniz.

Lif örmek için satılan İki katlı İpler ile ördüğünüz de Örgü Lif çeşitleri daha yumuşak olur.

Türkçe anlatılan Lif Örneği Videoları İzle

fistik-ornekli-kalpli-kolay-orgu-lif-modelleri
fistik-ornekli-kalpli-kolay-orgu-lif-modelleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz