Örgü Modelleri AÇIKLAMALI ÖRGÜ UÇURTMA LİF MODELİ YAPILIŞI

AÇIKLAMALI ÖRGÜ UÇURTMA LİF MODELİ YAPILIŞI

869
Tığ işi Örgü Lifler
Örgü Uçurtma Lif Modeli

Örgü Uçurtma Lif Modeli-Açıklamalı Örgü Banyo Lif Yapılışı-Resimli anlatımlı Lif Örnekleri arasından çok sevilen Örmesi En Kolay Örgüden Tığ işi Örgü Lif Çeşitleri. Çeyizli Lif Modelleri arayan hanımlara da Lif ipi ile Tığla yapılan Yuvarlak Altıgen şeklinde Geometrik Örgü Banyo ovunma Lif Modeli adım,adım resimli yapım aşamalı olarak Lif örmeyi öğrenmek isteyenlere gösterilmiştir.

Lahana Lif Modelleri kat,kat örülen Yuvarlak liflere bakmak hatta Türkçe videolu açıklamalı Lif yapılışı öğrenmek için burada ki Lif Yapımı Videoyu izleyebilirsiniz.

Fıstıklı Lif Modeli örmeyi isterseniz Örgü Kolay Lifler arasından seçtiğim burada ki Liflere bakabilirsiniz.

Örgü Yeni Lif Modelleri arasında bu yılda 6’gen Örgü Tığ işi Lifler çok bulunuyor. Bu çeşit örmeye yuvarlak başlanan daha sonra köşeli lifler şeklinde örülen Lifler iki katlı örülünce Örgü Keseli Lif Modeli olarak Örme Sabun Bezi Lif Modeli olarak özellikle Anneler bebek ve çocukları bol köpüklü yıkayabilmek için tercih ediyor.

Örgü Kese şeklinde el sokmalı Lif Örnekleri ya da Kese Örgü Liflerin içine sabun konulduğu için banyoda güvenli nedeni ile sabun kaymasının da önüne geçilmiş oluyor.

Eğer Uzun Örgü Lif modeli örmek isterseniz Liflerin ucuna yuvarlak olan Perde halkalarından dikerek tutmalı lif modeli olarak ulaşılamayan bölgeleri de örneğin sırtınızı daha rahat yıkayabilirsiniz.

Tığ işi Lif Modelleri,Anlatımlı Lif Örnekleri arasından size tavsiye edeceğim en çok ve En Güzel Lif Modelleri olan sayfaya buradan bakarak kendiniz için Örgü 2016 Lif Modellerinden seçim yapabilir ya da eski lif modellerini de görebilirsiniz.

Lif Modelleri ve Lif Örnekleri el işi olarak şişle örülen örgü Lifler ya da Tığ işi örgü Lif örnekleri olarak çok yapılıyor.Fakat Kasnakta Örgü lifler ya da Firkete Örgüsü Lif Modelleri 2016 Çeyiz işi Örgü Lifler olarak kızlar daha çok beğeniyor.

Yeni Lif Örnekleri yazarak Google ve diğer arama motorlarında batığımızda karşımıza Facebook Lif Örnekleri,İnstigram Lif Modelleri,Lif Modelleri Site,Örgü Lif Siteleri ya da Nazarca Lif Modelleri olarak bir çok Lif Örneği nasıl örülür? Resimli görsel anlatımlı hatta burada olduğu gibi Videolu Örgü Lif Anlatımlarına bakabilirsiniz.

Lif yapımında Yıldız Tekniği Yapılışı Video

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz