PÜSKÜLÜ UÇURTMA LİF TARİFİ

puskullu-ucurtmma-lif-tarifi
puskullu-ucurtmma-lif-tarifi

Kenarları Püsküllü Uçurtma Banyo Lifi Modeli toplam 9 tane Üçgen şeklinde Yıldız Tekniği ile 3 fıstıkla başlanan Motiflerin birleşimi ile nasıl yapılır Videolu Yapımı.

Geçen Yaz ayların da 6 Dilimden oluşan Altıgen kenarlı Uçurtma Lif Modeli yayınlamıştım.Bu Model daha farklı Püsküller  ve eklemede kullanılan Üsten Fıstıklar ile yapılıyor.

puskullu-ucurtma-lifi
puskullu-ucurtma-lifi

Elinizde çok azcık bile kalan ipleri hemen böyle Kullanışlı Kolay Hamam Lifi modeli yaparak değerlendirebilirsiniz. Beyaz ana renk olarak Kenar Lif Oyaları ve Motif birleştirme Fıstık yapımı için kullanırsınız.

Her Motifi ayrı renk ile Kırkyama Lif Modeli olabilir.Günlük Lif Modelleri isteyen hanımlara bu güzel modeli önerebilirim.

Uzun zincir yapıldıktan sonra ucuna Püsküller ise tek,tek ya da kısa zincirler ile Ponponlar bile yapabileceğiniz Örgü fikirlerinizi kattığınızda ortaya güzel farklı bir Model de çıkarılır.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 3 PARÇA ZİK ZAK MODELLİ TAKIM LİF TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*