3 PARÇA ZİK ZAK MODELLİ TAKIM LİF TARİFİ

3-parca-zik-zak-takim-lif
3-parca-zik-zak-takim-lif

Mor ve Beyaz iplerden 3 parçalı Zik Zak Örnekli  Kare,Uzun ve Yıldız desenli Lif Örgü Takımı modeli üçün de Anlatımlı Videolu Yapılışları ile Takım Lif Modelleri arayanlara.

Modelleri size ayrı,ayrı sunmak yerine tüm takımı bir sayfa da sunarak yardımcı olmak istedim.Zikzak örnekli Takım lifleri çiçekli ve kenar oyalı modellerini tarifte görebilirsiniz.

uzun-zik-zak-lif
uzun-zik-zak-lif

Tek Parça Lifler için de Püsküllü Uçurtma Lif Modelini sanırım daha önce hiç görmediniz. Parça,parça Üçgen motiflerin birleşimi ve üsten eklenen fıstıklı örneği ile sizlere cazip gelebilir.

kare-zik-zak-banyo-lifi
kare-zik-zak-banyo-lifi

“Lifler kaç numara Tığla yapılır?” Sevgili hanımlar Lif ipleri ile yapılacak olan modeller 4-5-6 hatta 7 numara Tığla bile yapılıyor.

yildiz-el-sokulan-zikzak-lif
yildiz-el-sokulan-zikzak-lif

Kare Lif tek parça şeklinde yapılırken Uzun olan Banyo lifi için Örgü Tutmalı saplar yapılmış.Yıldız Lif El sokmalı Model olarak daha çok Yaşlılar,Bebekler ve Çocuklar için kullanımı çok rahat olur.
Kare Zik Zak Lif Videosu

Uzun Zik Zak Lif Videosu

Yıldız Zikzak Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 3 TANE KARE ÇİZGİ DESENLİ BANYO LİFLERİ VE YAPILIŞLARI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*