3 TANE KARE ÇİZGİ DESENLİ BANYO LİFLERİ VE YAPILIŞLARI

3-tane-cizgi-desenli-banyo-lifleri
3-tane-cizgi-desenli-banyo-lifleri

Bu aralar coştum sizlere 3 tane Takım ve farklı modellerde Banyo Lifleri ve Tariflerini bir arada vermeye başladım.3 Tane Çizgili Kare Lif Modelini bir arada vermekteki Amacım bir sayfaya girdiğinizde 3-4 tane Yapım aşamalı modeli bir arada görüp karar vermenizi kolaylaştırmak.

koseden-baslanan-cizgi-desenlibanyo-lifi
koseden-baslanan-cizgi-desenlibanyo-lifi

Sitem de zoruyla kolayı ile yüzlerce Açıklamalı Sabun bezi Lif Modelleri bulunmakta. Şimdi de Kare şekli ile Kolay ve Şık Banyo Bezleri arasından 3 tanesini sırayla sizler için düzenledim ve sayfamda yayınlıyorum.Yapan hanımların emeğine sağık Emek ve Hak onlara aittir.

2-renk-cizgili-kare-lif-tarifi
2-renk-cizgili-kare-lif-tarifi

Benim Amacım 3 Parça Zik Zak Lif Modelleri gibi Takım ya da tek olarak kullanılan Çeyizlik Güzel Lif Modellerini ve Diğer El İşlerini sizlere sayfam da iletmek.

2-renk-sari-beyaz-cizgili-kare-banyo-lifi
2-renk-sari-beyaz-cizgili-kare-banyo-lifi

Modellerin 2 tanesi 2 renk 1 tanesi de 3 renk üzerine Çapraz Fıstık modelleri ile kuruluyor.Tığ olarak 4-7 arası Miller kullanabilir ip olarak bir çok markanın kendine ait Lif iplerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

1-Lif Videosu

2. Lif videosu

3-lif videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*