Örgü Modelleri ÖRGÜ FISTIK ÖRÜMCEKLİ LİF YAPILIŞI

ÖRGÜ FISTIK ÖRÜMCEKLİ LİF YAPILIŞI

727
orgu-anlatimli-fistikli-orumcek-lif
orgu-anlatimli-fistikli-orumcek-lif

Örgü Yeni Lif Modelleri-Size Bugün Facebook Lif Modelleri arasında en çok karşılaştığınız Yuvarlak Örgü Fıstıklı Örümcek Lif Modeli yapılışını tek,tek resimli adım,adım Lif Nasıl Örülür? Anlatımlı Lif Yapılışını göstermek

3-boyutlu-orgu-lif-yapilisi-video
3-boyutlu-orgu-lif-yapilisi-video

istiyorum.

Lif Örnekleri arasında çok sevilen Örgüden Lifler Genç kızların Çeyizlerinde Çeyizlik Lifler olarak, Dantel ya da Örgü Lif Modeli çalışmaları için kim artık eskidi derse desin Banyoda beden temizliği için Örgüden Lifler hala her evde bulunur.

Hanımların gözdesi Örgü Lifleri örmek için Tığ ya da Örgü şişleri ile değişik Lig Modelleri örebilir hatta Örgü işinde iyi olan hanımlar Örgü Banyo Lifi satışları yaparak Evde Ek para kazanmanın yolunu da bulabilirler.

Genelde Yuvarlak Lif modelleri Ortadan Çiçekli şekilde örülmeye başlanır.Ancak bazı Yıldız Lif Modelinde olduğu gibi Dilimler şeklinde örülen lifler daha sonra Tığ ile birleştirilir Lif Kenarı Örnekleri ile tamamlanır. Örgü Kare Lif Modelleri hem şiş hem de Tığ işi Lifler şeklinde yapılır.

Lif örmek için Bebe yünleri ve Örgü Lif İpi dediğinizde her örgü yünleri satan Tuhafiye ve yüncüler den satın alabilirsiniz. Lif örmek için Kullanılan Tığ numarası kullanacağınız ipin türüne ve kalınlığına göre değişiklik gösterir.

Fıstıklı Örümcek Örnekli Lif Yapımı daha önce burada Videolu anlatımlı olarak ta gösterildi. Örgü ahana Lif Modeli yapılışı adında ki sayfamızda size Kış aylarında sizinle paylaştığım Örgü Lif Modeli yapılışı Türkçe videolu anlatımlı olan Lahana Lif Örneği nasıl örülür? buradan izleyerek öğrenebilirsiniz.

Resimlere Tıkladığınızda Lif Modellerini Daha Büyük Olarak Görebilirsiniz.

İsterseniz alttaki Türkçe videolu açıklamalı 3 Boyutlu Örgü Lif Modeli yapılışına da bakabilirsiniz

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz