Örgü Modelleri TIĞ İŞİ ÇAPRAZ FISTIKLI RENKLİ VİDEOLU ÖRGÜ LİF YAPILIŞI

TIĞ İŞİ ÇAPRAZ FISTIKLI RENKLİ VİDEOLU ÖRGÜ LİF YAPILIŞI

633
tig-isi-capraz-fistikli-renkli-orgu-lif-modeli-yapilisi

İster günlük Örgü Lif Örneği olarak örün ,isterseniz Çeyizlik Örgü Renkli Tığ işi Çapraz Fıstıklı Güzel Lif Modeli

tig-isi-capraz-fistik-ornekli-lif-modeli
tig-isi-capraz-fistik-ornekli-lif-modeli

olarak.Anlatımlı Videolu Örgü Yeni Lif Örnekleri içinden seçtiğim yapılışı çok kolay Tığ işini yeni öğrenenler için de Videolu Örgü Banyo Lif Örme.

Sitemde bulunun El işleri yazan menüde sizler için yüzlerce Örgü Lif Modelleri ve Resimli anlatımlı Örgü Lifler,Açıklamalı Türkçe Videolu Tığ işi Lif Örnekleri bulunmakta.

Şiş İşi Örgü Banyo Ovunma bezleri Lif Modeli olarak ta çok şık Örgü örnekleri bulunmakta.

Aslında renkli Lifler çok daha güzel oluyor.

Hatta bu Lif yapılışı videolarına da baktığımızda burada ki az önce paylaştığım Battaniye Videoları bulunan bölümde de Popcorn hem battaniye hem Örgü Lifler olarak kullanılan Örgü Lif Örgü videolarına bakabilirsiniz.

Banyoda Temizlenmek ve ovunmak için Tığ işi ya Da şiş işi Örgü lifler çok kullanışlı oluyor.Her ne kadar şimdilerde hazır satılan Lifler naylon gibi görünse de yine onları tercih edenler olabilir.

Ancak hala günümüzde Bayanlar Çeyizlik En Güzel Lif Modellerini örüyorlar ya sa Satılık Lif Modeli siparişi veriyorlar.

Tığ işi Çapraz Fıstıklı Örgü Lif örneği ile bebek battaniyeleri,Yatak üstüne Örgüden Örtüler,Koltuk ve Kanepeler için saçakları olan renkli örgü motifler inanılmaz şık olabilir.

Çam Dalı Yelek Örneği sayfamızı da tanıtmak isterim.Bu sayfaya onlarca en güzel ve Şık Bayan Yelek Örnekleri ekledim ayrıca Türkçe videolu açıklamalı Kaz ayağı örneği adında da bilinen Çam Dalı Yelek Örneği yapılışını da izleyerek öğrenebilirsiniz.

Tabi Çapraz Dolgulu FIstıklı Lif Örgüsü istenirse tek renkli ya da 2-3 renkli olarak ta örülür.Ama farklı bir Örgü Lif Örnekleri de görmeyi istiyorsanız o zaman burada ki Tığ işi Bürümcek Kirpik Örneğine bakmalısınız.

Crochet Spaß Schritt für Schritt Punktquer puff Farben
Crochet fun step by step point cross puff colors

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz