Menü Kapat

tig-isi-ip-cekmeli-fistikli-li-modeli

İP ÇEKMELİ FISTIKLI LİF MODELİ TÜRKÇE VİDEOLUTek Renkli Kolay Kare Banyo Lif Yapılışı-Açıklamalı Yeni Lif Modelleri için sizlere Çok Güzel Lif Örnekleri

ip-cekilen-fistikli-banyo-li-ornegi
ip-cekilen-fistikli-banyo-li-ornegi

göstermek isterken Tığ işi İp Çekmeli Fıstıklı Lif Modelini Türkçe videolu açıklamalı modelini göstermek istiyorum.

Çeyizlik Tek Renkli Örgü Lifler için bu narin ve Zarif Lif modelini düşünebilirsiniz. İp Çekmeli Fıstıklı Örek aynı zamanda Bayan Yeleği örmek için Tığ Örnekleri olarak ta çok kullanılıyor.

Örgü ovunma bezi Lif Modelleri Tığ işi Fıstıklı Şal Modelleri hatta Fıstıklı Bebek Battaniyeleri için bu modeli demenizi önerim.

En Yeni Lif Modeli Anlatımı için burada Lif Modelleri bölümünde sizlere Örgü Bebek Lif Modeli nasıl yapılır ayı bu kadar Güzel videolu anlatımı ile buradan bakabilir Fıstıklı Bebek Lif modeli yapabilirsiniz.

Renkli Hayat Bahçesi anlatımlı Lif modelinden başka Tığ işi Lifler için burada Ara Papatyalı Tığ örneği nasıl yapılır? tek,tek gösteriliyor. Köşeden Yapılan Lifler için burada renkli çizgi şeklinde çok beğendiğim başka bir Lif Örneği daha bulunuyor.

Tığla daha zarif Dantelleri için Dantel Vitrin Takımı yapılışı,Dantel nasıl yapılır? Salon takımı Danteli için burada ki modele bakmalısınız.

tek-renkli-fistikli-kare-lif-modeli
tek-renkli-fistikli-kare-lif-modeli
ip-cekmeli-fistikli-lif
ip-cekmeli-fistikli-lif

İp Çekmeli Fıstıklı Lif

2 Comments

  1. Geri bildirim: ÖRGÜ PAPATYALI LİF MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: FISTIKLI YAZMA OYASI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir