videolu-anlatimli-altin-yildiz-tig-isi-ornek


TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ TIĞ İŞİ ALTIN YILDIZ ÖRNEĞİ


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Örgü Videoları-Sevgili Olga hanım tarafından anlatılan Türkçe videolu Açıklamalı Örgü Tığ işi Örnek Altın Yıldız Örneği Bebek Battaniyesi,Örgü Banyo lifi,El bezi,Örtü hatta giysi bile örülür harika bir Örnek ile yine beraberiz.

Pembe rengin en güzel tonları ile örülen Olga hanımın Lif örneği olarak çok yakıştırdığı benimde çok beğendiğim adını benim Altı Yıldız Örgü Modeli koyduğum örneği güzel Anlatımlı Örgü Videoları bölümünde de görebilirsiniz.

Lif Örmek isteyen hanımlar için Nazarca Örgü Videoları ve Resimli anlatımlı Örgü modellerine El işi ve Örgü Videosu bölümünde hepsini görebilirsiniz.

Sizlere sunduğum Türkçe ve yabancı anlatılan ama örneklerin anlaşılır bir şekilde gösterildiği Örnek videolarının hepsini çok beğeneceğinizi ve Facebook sayfalarınızda paylaşacağınızı umuyorum :)

Eğer Motif olmadan tek elde örülen Tığ işi örnek istiyorsanız size tavsiye edeceğim diğer Örnek Anlatımlarına bakabilirsiniz.

İlk olarak size Motifli Örgü Tığ işi Pembe Çiçekli Tığ işi Örneğinin linkini vereyim. Bu örnek ile sadece Lif değil her şey örülür.

Türkçe olarak Lif nasıl örülür net şekilde anlatılan ve gösterilen Yonca Lif Modeline de mutlaka bakın. Aynı şekilde Türkçe olarak gösterilen Açıklamalı Fıstık Örneği Lif nasıl örülür? Örneği buradan izleyebilirsiniz.

Son olarak Örgü İğnesiyle örülen Örgü Mum Alevi Ajurlu Örgü Modelleri içinden seçilen yeni paylaştığım örneği de sizlere tanıtayım siz daha fazlasına el işleri yazan yerden bakabilirsiniz.

videolu-anlatimli-altin-yildiz-tig-isi-ornek
videolu-anlatimli-altin-yildiz-tig-isi-ornek

Videolu Açıklamalı Tığ işi Altın Yıldız Lif Örneği

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÖRGÜ TIĞ İŞİ ALTIN YILDIZ ÖRNEĞİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir