Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU MUM ALEVİ ÖRNEK ANLATIMI

TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU MUM ALEVİ ÖRNEK ANLATIMI

1102
turkce-videolu-mum-alevi-orgu-ornegi

Arzu hanımdan oldukça Şık Bayan Örgüleri için çok yakışır Türkçe Videolu anlatımlı Mum Alevi Örgü Modeli anlatımını izleyerek bu güzel örneği kolayca çıkarabilirsiniz.

Arzu hanım sağ olsun bizler için,sık,sık en güzel ve kolay herkesin örebileceği Örgü Modeli Videoları paylaşıyor.Bende bu güzel Örgü örmeyi öğreten Örnek videolarını sizler ile paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

Son olarak sizler için Yabancıların çektiği ama örgü anlatımın detaylı ve anlaşılır olduğu Palmiye Yaprakları örneğine buradan bakabilirsiniz.

Tığ örgü videoları isteyen Küçük Bebek Annelerine bebeklerini sıcak tutacak olan kışın bebeklerin ayaklarından eksik etmememiz gereken Örgü Bebek Patik örneğinin videolu anlatımını da buradan görebilirsiniz.

Kış için sıkı ve kolay düz örgü modeli için lastik örneği olarak ta kullanılan Cilveli Örnek modelini düşünebilirsiniz.

Sizler ile paylaşmaktan çok hoşlandığım Yılan Örgü örneğine bakmadan geçmeyin.

Yine Arzu hanımdan Ajurlu Örgü örneklerinden Ajurlu Alev modeli ve Ajurlu Baklava dilimi örneği ajurlu örgü modelleri sevenlere.

turkce-videolu-mum-alevi-orgu-ornegi
turkce-videolu-mum-alevi-orgu-ornegi

4 YORUMLAR

  1. ben site ye bayıldım .mum alevi örnegini ararken sizin site de bulduguma çok sevindim .anlatımlarınız harika çok acıklayıcı teşekkür ederim. sizi hemen paylaşicam .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz