ajurlu-verevli-orgu-modeli

AJURLU VEREV ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler
ajurlu-verevli-orgu-modeli
ajurlu-verevli-orgu-modeli

İyi Hafta Sonları Arkadaşlar. Videolu anlatımlı olarak gösterilen güzel Ajurlu Örgü Modelleri isteyen hanımlara Ajurlu Verev Örgü Modeli yapımı videosu ile çok güzel bir Örnek tanıtmak istiyorum. Ajurlu Örgüler Kış Örgüleri kadar Yaz Örgü giysiler içinde kullanılan çok kolay bir Örnek.

Ajurlu Örnekler arayanlara buradan çok güzel Ajurlu Örgü Desenleri de tavsiye edeceğim. Ancak ilk olarak en yeni ve en son paylaştığım yeni eklenen örgü modellerini tanıtmak istiyorum.

Kabartma Örgü Modeli desenini Dün gece sizler ile paylaştım ve gerçekten çok ilgi çeken,farklı ve harika bir örgü modeli.

Türkçe Örgü Videoları içinden Oluklu Bambu Örgü Modeli Bambu benzeri örgü modellerini sevenler çok beğenecektir. Ayrıca başta belirtiğim gibi bu Örgü Deseni Türkçe olarak anlatılıyor.

Biraz da size Ajurlu Desenler arasından seçtiğim modelleri tanıtayım.Ajurlu Yağmur Damlası modeli Türkçe videolu ve oldukça kolay örülen bir örnek.

Biraz daha detaylı ve zor ajurlu örnekler ilgisini çeken hanımlara göstermek istediğim yine Türkçe videolu olan V Şeklinde Ajur Örneği.

Bugün paylaşacağım bu Ajurlu Verev örneğine benzeyen Videolu anlatımlı Ajurlu Çim Örgü Modeli yine çok beğenilen 2016 Örgü modelleri içinden seçildi.
Ajurlu Verev Nasıl Örülür? Video izle

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 thoughts to “AJURLU VEREV ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir