Örgü Modelleri OLUKLU BAMBU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

OLUKLU BAMBU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

1312
oluklu-orgu-modeli-videolu

Değişik Bambu Örgü Modelleri- Türkçe Videolu olarak anlatılan Oluklu Bambu Örgü Modeli güzel örnekler isteyen hanımların beğenisine ve Örnek arayan hanımlara sunulmuştur.arklı şekillerde Örgü iğneleri ile örülen Bambu örgü desenlerini çok severek paylaşıyorum.

Yan Bambu örgü modeli bu örneklerden bir tanesi.Birde herkes tarafından bilinen Bambu Deseni örneği bulunuyor ona da buradan bakabilirsiniz.

Bu aralar sizlere benden mesaj ile Bebek Bere Modelleri isteyen hanımlar için 2 değişik şekilde Tığla örülen Minyonlar Bere modeli ve Fıstık Örnekli Bere modellerini Türkçe videolu olarak paylaştım.

Bere Örnekleri dışında yeni örgüler arasından size 2 Renkli Petek Örneğini özellikle bebek ve çocukları olan Annelere öneririm.

oluklu-orgu-modeli-videolu
oluklu-orgu-modeli-videolu

Mavi Beyaz renk iple örülen Örgü Modeli Çıtır Çiçekler de bir o kadar çok güzel iki renkle örülen örgü modellerinden ve Türkçe olarak örnek öğretiliyor.

El işleri ve Örgüler arasında kendi ve yakınlarına öreceği güzel Yazlık Örgü giysiler için Örnekler arayan hanımlara Merserize,File örgü ve Yazlık Örneklere bakmalarını tavsiye ederim.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz