Örgü Modelleri Bebek Örgüleri FISTIK ÖRNEKLİ TIĞ İŞİ BEBEK BERESİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

FISTIK ÖRNEKLİ TIĞ İŞİ BEBEK BERESİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

1640
fistik-ornekli-cok-kolay-orgu-bbek-bere-tig-isi

Örgü Kolay Bebek Bereleri- Türkçe Videolu Örnek anlatımlı Örgü Bebekler için Fıstık Örneği ile Tığ İşi Bere Nasıl Örülür? Bebek Anneleri için Kız ve Erkek Bebekleri için yanlarında kulakları örten bağcıklı bere örme.

Anne işleri Kış aylarında Bebekler üşümesin diye bizler ile Türkçe açıklamalı olarak Tığla Örülen Basit Örme Bere modelini paylaşmış. Örgü Bebek Bereleri için 2016 Bere Modelleri hem çocuk hem bebekler için çok şirin Örme Bereler bulunuyor.

Örgü Dalmaçyalı Köpek şeklinde hayvanlı örgü bereler 2015 yılında çok moda olmuştu. Aynı zamanda çizgi film kahramanlarının şeklinde olan Bereler çok şirinler.

Tığla ya da Örgü şişleri ile örülen yeni örgü örmeye başlayan hanımlar için tığla ya da örgü iğneleri ile örebilecekleri Resimli anlatımlı ve videolu bere örme çalışmalarına sitemizden bakabilirsiniz.

Baykuşlu Örgü Bebek Bere modeli ölçüleri ile örgü şişi ile nasıl örülür buradaki Bere Örneğine bakabilirsiniz. Örgü Patikli Bere Takımları için burada sizlere hazırladığım sayfaya bakabilirsiniz.

Panda Örgü Bere  Atkılı Takım modeli isteyen hanımlar için 2 ayrı Tığ işi Panda bere örneği bulunmakta. Bunlardan ilki resimli anlatımlı Bere örneği diğeri Videolu Panda Bere modeli olarak gösteriliyor.

39 çoçuk ve Bebek bere modelini bir arada göreceğiniz Bere Modelleri paylaştığım sayfada Atkılı,Patikli ve bere takımlı 3 ‘lü Bebek Bere Örneklerini burada görebilirsiniz.

Sitede Bebek Örgüleri bölümünde çok azla değişik şekillerde örülen Bereler bulunmakta. Buradan son olarak size kız çocukları için yandan örgü saçlı bere modelini de vereyim ve lütfen daha fazlasını görebilmek için el işleri bölümüne bakmayı unutmayınız.

fistik-ornekli-cok-kolay-orgu-bbek-bere-tig-isi
fistik-ornekli-cok-kolay-orgu-bbek-bere-tig-isi

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz