Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖLÇÜLERİ OLAN RESİMLİ ANLATIMLI ÖRGÜ ÇOCUK BEBEK BERESİ

ÖLÇÜLERİ OLAN RESİMLİ ANLATIMLI ÖRGÜ ÇOCUK BEBEK BERESİ

1834
orme-baykus-seklinde-resimli-aciklamali-bere-orulusu

Resimli Anlatımlı,Ölçüleri olan Şişle Örülen Bere ,Baykuş şeklinde Bebek ve Çocuk Örme Bere Örneği.

İlk baktığınızda zor gibi görünüyor fakat Resimli açıklamasına baktığınızda sizlerin de gördüğü gibi ören bayan ölçülerini de vermiş.

Bere örmek isteyen hanımlar en çok sorduğu Bere Kaç ilmekler Örülür? Bere Ölçüleri Nelerdir? Berenin Çevresi Kaç Santim Olmalı?Örgü bebek şapkası kaç ilmekle başlanır? gibi soruları bende bayanlardan sıkça alıyorum.

Nako bebek bere örgü modelleri isteyen ve Nako İpleri ile örülen El işleri Bebek Örgüleri çok güzel fakat burada hangi ip kullanılmış bilmiyorum.

Bebek beresi nasıl örülür? anlatımlı,Resimli,örnekli ve modelli olarak El İşleri Örgüler bölümün de görebilirsiniz.

Çoçuk örgü bere ölçüleri ilmek ve santimleri biraz daha artırmalısınız. Bebekler için resimdeki Örgü Bebek Beresi Yeni doğan ile 8 aylık Bebeklere olur fakat siz yine de ölçerek örün.

Örme Çocuk Bere Örnekleri içinde Saç Örgü Örnekleri çok kullanılıyor özellikle Atkılı,Patikli Bereler ve Şapkalı Örgü takımlar da.

Siz isterseniz Saç Örgüsünün farklı Örneklerini ya da daha farklı Örnek ile Örebilirsiniz.Kordonlu Kulaklı Örgü Bereler.

Berenin ortasını tığ ile yanlarını ilmek çıkararak Şiş ile de örebilirsiniz hatta Tığla Örme Bere Örnekleri ve Modelleri arayan hanımlar da bu modeli ölçülere bakarak örebilirler.

2015 Bebek Atkılı,Bot Yüksek bilekli Patikleri bu yıl çok revaçta. Yüksek bilekli Örgü Patikler aynı Örgü Çoraplar gibi çocukların ayaklarını sıcacık tutuyor

orme-baykus-seklinde-resimli-aciklamali-bere-orulusu
orme-baykus-seklinde-resimli-aciklamali-bere-orulusu

orme-baykus-seklinde-resimli-aciklamali-bere-orulusu-1

Metered Baby Beanie Knit-Metered Babybeanie Knit-Dosée Beanie Baby Knit-Målt Baby Beanie Strik-Gemeten baby Beanie Knit-Metered baby stickade mössor-Metered Baby-Strickmützen

2 YORUMLAR

  1. Merhaba, ilk kez geçenlerde bebeğime atkı ördüm, yapabildiğimi görünce bere de yapmaya karar verdim, ama kaç ilmek yapacağım bilmiyorum basit bi bere altı lastik örgü üstüne de bir düz bir ters devam edeceğim, ama işte kaç ilmek :( bebeğim iki yaşında bu arada

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz