ÖRGÜ BALONCUKLU BOYUNLUK TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

sisle-boyuncuklu-batik-bere-modeli
sisle-boyuncuklu-batik-bere-modeli

Örgü Baloncuklu Boyunluk tasarımı Yarın Baloncuklu Bere Modeli nasıl örülür onu da paylaşacağım Şiş işi Baloncuklu Bayan Boyunluk Yapılışı Türkçe videolu anlatımlı.

Modern Örgülerin adresi Örgü Tasarım Kanalı emekçisi Işıl hanımın anlatımını yaptığı Baloncuklu Boyunluk örneği kabarık deseni Batik desenli ipi ile bir Harika.

Işıl hanım Yarın videonun başında Bir Kızın başında gösterdiği Baloncuklu Bere Modelinin nasıl örülür? anlatımını bizler için sunacak ve ben de sizler için sitede paylaşacağım.

Örgü Baloncuk Bere ve Boyunluk takımı için toplam 3 yumak ip kullanılmış. Boyunluk için 2 tane nako ombre 20313  hepsi takımın Bere modeli için nako ombre 20313 1 yumak kullanılmış.

baloncuklu-boyunluk-orme
baloncuklu-boyunluk-orme

Boyunluk örgü modeli için 6 numara Bere için 5 ve 6 numara şiş kullanılmış olup esnek ve rahat bir örnek olarak çok kullanışlı bir model.

orgu-baloncuklu-boyunluk
orgu-baloncuklu-boyunluk

Bence bu Baloncuklu Örgü modeli ile Salaş Bayan Hırkası çok güzel olur. Ancak kabarık bir örnek olduğu için daha zayıf hanımlara uygun olur.

5 yaşında Çocuk Yelek Modeli örmeyi düşünenlere Tığla yapılan Lif Örneği Yelek modeli için buradan bakınız.

baloncuklu-sis-isi-boyunluk
baloncuklu-sis-isi-boyunluk
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BALONCUKLU BERE BOYUNLUK YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*