ARKASI PONPONLU GENÇ KIZ BERESİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-arkadan-ponponlu-genc-kiz-beresi
orgu-arkadan-ponponlu-genc-kiz-beresi

Arkadan Ponponlu Genç kız Beresi -Ponponlar arkadan öne doğru gelir şekilde güzel bir Şiş modeli ile örülen bu Bayan Bere modeli Türkçe videolu açıklamalı.

Örgü Bere Dersleri Bere nasıl örülür? Anlatımlı Bereler arayan hanımlara değişik ve şık ayrıca Şirin Bere modeli hem genç kızlar hem Çocuk ve Ergen kızlar için çok yakışır.

Sevgi hanımın anlatımı ile Bere Yapılışı Yorumlarda 2 yaş çocuk için Kalın bir ip ile 80 ilmekle  5 Yaş Bere için Kalın Yün İple 100 ilmek başlanmasını önermiş.

Bundan önce geçenler de sizlere çok hoş bir Modeli olan Batik Örgü Bere Yapılışı ile Modern ve Şık Şapkalardan hoşlananlar için modeli burada sundum.

Örgü Buzlu Camlar Modeli Bugün paylaştığım Şiş işi Örgü Modelleri için

arkadan-ponponlu-kiz-beresi
arkadan-ponponlu-kiz-beresi

Arkası Ponponlu Bere,Ponponlu Kız Beresi,Nazarca Bere Modelleri,Örgüden Şapkalar,Örgü Şapka,Örgü işi Bere,Bere Yapılışı,Bere Örme

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*