BUZLU CAMLAR ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

buzlu-camlar-orgu-modeli
buzlu-camlar-orgu-modeli

Buzlu Camlar Örgü Modeli yapımı-Türkçe videolu anlatımlı Buzlu Camlar Örneği Şiş işi küçük örnekli modeller ile yapılan Örgüler de çok yakışan bir Örgü Modeli.

Basit ve Gösterişli modeller ile yapılan Örgüler Bebekler Yelek ve Hırkalar için,Bere Modellerin de ve çeşitli Örgüler gibi Bebek Battaniyelerin de bu hafif kabarık desenli Model yakışır.

Süslü Örgüler için böyle düz modellerin üzerine Tığ işi Aplike motifler ve İnciler ile Bebek Yelekleri ,Battaniye süslemeleri için burada ki Örgü Süsleme fikirlerine bakabilirsiniz.

Örgü Buzlu Camlar Modelini geçenlerde benden bir Takipçim istemişti denk geldi bu güzel modeli sizinle paylaşabildim.

Oyalar en son paylaştığım Modellerden Arpa Boncuklu Oya Yapılışı isteyen hanımlara Arpa Boncukla nasıl Oya Yapılır? Oya derslerine buradan bakabilirsiniz.

buzlu-camlar-orgu-modeli
buzlu-camlar-orgu-modeli

Buzlu Camlar Örneği,Örgü Buzlu Camlar,Buzlu Camlar Örgü Modeli,Küçük Örnekli Model,Örgü Videoları,Örgü Modeli,Örgüler

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*