orgu-yazlik-kucuk-ornekli-model


YAZLIK KÜÇÜK ÖRNEKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Yaz için hatta Kış örgüleri için bile kullanabileceğiniz Örgü Küçük Örnekli Örgü Motifi yapılışı Türkçe örmesi kolay Videolu Tarifi ile.

Bu gece bu 2. Örgü videosu paylaşımım oluyor. İlk modelde Battaniye ve Çocuk Yelekeri için kullanılan Örgü Fiyonklu Kelebek Modeli İle Şişle Patik Modeli nasıl yapılır? paylaştım buradan Bknz

Yaz geldiği için Modelleri biraz daha Ajurlu ve Delikli Örgü modelleri arasından seçiyorum. Arada da Çeyizlik hazırlıkları yapan hanımlar için Oyalar paylaşıyorum.

Sitede biraz dolaşıp diğer modelleri de incelerseniz göreceksiniz ki aradığınız bir Çok Örgü Modeli yapılışı için istediğiniz Modelleri bulabilirsiniz.

orgu-yazlik-kucuk-ornekli-model
orgu-yazlik-kucuk-ornekli-model

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “YAZLIK KÜÇÜK ÖRNEKLİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU”

  1. Vi el chaleco que tejiste y esta precioso, no se si pudieras enviarme las instrucciones de como tejerlo, podría traducirlo con el traductor, porque vi el video que esta en un idioma diferente al mio. De antemano te doy las gracias.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir