orgu-haraso-sari-bebek-suveteri

ÖRGÜ SARI BEBEK SÜVETERİ TÜRKÇE VİDEOLU


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Yelek Örnekleri

Örgü Sarı Önden Düğmeli Erkek Bebek Yelek Modeli-Türkçe videolu baştan sona açıklamalı Örgüden Şiş İşi Sarı Bebek Yelek Modeli.

Bu güzel Önden Düğmeli Bebek Süveteri için nako renk vega 10649 yumak 4 no şiş  kullanılmış olup 1-1.5 yaş Bebeklere uygun boyutlardadır.

Haraşo örneği ile yapılan Bebek Yeleği için farklı bir Örgü Modeli kullanırsanız o zaman bu Küçük Örnekli örgü modeline bakabilirsiniz.

sisle-sari-onden-dugmeli-bebek-suveteri
sisle-sari-onden-dugmeli-bebek-suveteri

Fiyonklu Örgüleri bilirsiniz hani şu Kurdele Fiyonk gibi görünen Kelekli Örgü Modeli ile yapılan Bayan Patik Modeline buradan bakabilirsiniz.

erkek-bebek-orgu-yelek-yapimi
erkek-bebek-orgu-yelek-yapimi
onden-dumeli-erkek-bebek-yelek
onden-dumeli-erkek-bebek-yelek
sari-haraso-bebek-suveter
sari-haraso-bebek-suveter

Haraşo Yelek,Haroşa Yelek.Örgü Sarı Süveter,Sarı Bebek Yelek,Sarı Çocuk Örgü Süveter

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

10 thoughts to “ÖRGÜ SARI BEBEK SÜVETERİ TÜRKÇE VİDEOLU”

    1. Amin cümlemizden ancak bu güzel sözleri hak eden kişi Modeli anlatan Işıl hanım.Ben de Bu modelleri sizlere ulaştıran Dilek hanım :) nazarca.com sitesinin sahibiyim ve bulduğum anlatımlı modelleri sahiplerinin izni ve bilgisi doğrultusunda sayfam da sizler için paylaşıyorum

      1. Allah sizden de razı olsun. Ben bu yelek ve kasketten yaptım fakat bu ölçü epeyce küçük oldu. Benim oğlum 2 yaşında kaseti kaç ilmek başlasam doğru olur. Işıl hanım bi yardımcı olursa ćok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim.

          1. Çok çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.😊 Işıl hanıma da sevgiler saygılar😙

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir