Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ÖRGÜ ŞİŞ İLE PÜSKÜLLÜ BERE YAPILIŞI VİDEOLU

ÖRGÜ ŞİŞ İLE PÜSKÜLLÜ BERE YAPILIŞI VİDEOLU

731
orgu-yanlardan-puskullu-bere-orme
orgu-yanlardan-puskullu-bere-orme

Kışa hazırlık Örgüler örmeye davam edenlere Kibar örgü modelli yanlardan Püsküllü şiş iğneleri ile çok Sevimli Örgü bere örneği nasıl yapılır? Anlatımlı,Videolu.

Sitede Bebek örgüleri ve diğer El işleri ile ilgili bölümlerde Bere Modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Yanlardan-puskullu-yun-orgu-bere-yapilisi
Yanlardan-puskullu-yun-orgu-bere-yapilisi

Yanlardan Püsküllü bere kadar zarif ve Kibar örgü modeli benim daha çok hoşuma gitti.

Bu arada Örgü videoları size hızlı geliyorsa bilmeyenler için Videonun altında Çark şeklindeki simgeye tıkladığınızda Videoyu daha yavaş bir şekilde izleyerek örneği çıkarabilirsiniz. Bu özellik tüm Youtube Videolarında artık mevcut bir özellik.

Örgü şapka modelini anlatan hanım gayet net ve anlaşılır şekilde hem bere örneğini ham nasıl Bere örülür? anlaşılır şekilde gösteriyor.

Sevgi hanımdan da yanlardan kulakları da örten Tığ işi Fıstık Örgülü Bere Örme videosunu buradan Türkçe olarak izleyebilirsiniz.

Sevimli Bebeklere Şirin Örgü Atkı Bere Takımı Pandalı Örgü Takım nasıl yapılır buradan bakabilir ve sizde Hayvan şeklinde şirin Bereler ve Atkılar yapabilirsiniz. Eğer videolu anlatımlı Örgü Panda Bere istiyorsanız o zaman burada olana bakmalısınız.

39 Adet Örgü Bere Modelleri olan burada bulunan sayfayı 2015 Yılında sizler için en sevimli ve güzel Örgü Beek berelerini seçerek hazırlamıştım.

orgu-puskullu-sevimli-bere
orgu-puskullu-sevimli-bere

Fabric hood type Hat tassels on two needles-Stoff Hauben Hat Quasten auf zwei Nadeln-Fabric hætte typen Hat kvaster på to nåle-Stof soort kap Hat kwasten op twee naalden
Örgü yanlardan Püskülleri olan Bere Yapımı-Şiş işi Örgüden Bereler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz