Menü Kapat
baloncuklu-bere-modeli-yapilisi

BALONCUKLU BERE BOYUNLUK YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMIDün size Baloncuklu Boyunluk Modelinin yapılışını sunduğum Modelin Bugün Takımı olan Baloncuklu  Bayan Bere Modeli Yapılışını Türkçe videolu Şişle Baloncuklu Kadın Beresi yapımını göstereceğiz.

Işıl hanımın anlatımı ile Baloncuklu Bere Örneği Batik deseni ve Kabarık örneği ile Boyunluk modeli çok beğenilmiş olup Sayfa altından Boyunluk yapılışı için Videoyu da tekrar paylaştım.

Işıl hanım ip seçimi renk tercihi ile Baloncuk örnekli Bayan Takımına çok yakışan seçimler yapmış.

Bere yapımı için 5-6 numara şiş İp olarak nako ombre 20313 İp kullanılmış olu 1 Yumak ip ile Bere tamamlanmış 2 Yumak ile Boyunluk örülmüş.

sisle-baloncuklu-bayan-bere-orgu
sisle-baloncuklu-bayan-bere-orgu

Örgüler kadar Oya İsteklerine de cevap vereye çalışıyorum ve Az önce 3 Boyutlu İğne Oyası nasıl yapılır? burada çok güzel bir Örnek çalışması Oya Yapımı bulunuyor.

orgu-baloncuklu-bere-boyunluk-takim
orgu-baloncuklu-bere-boyunluk-takim

Baloncuklu Bere Yapımı-Baloncuklu Bere ve Boyunluk Bayan Takımı,

Baloncuklu Boyunluk Modeli Yapılışı

7 Comments

  1. Perihan seymen

    Sitenizi Yen’i gördüm ve çok beğendim, video anlatımınız anlaşılır ve içten, yanıbaşınızda gibi hissettiriyor, başarılarınızın devamını ve ışığınızla çevrenizi aydınlatmanızı dilerim….

    • Admin-Dilek Özatmaca

      Çok Teşekkürler Perihan hanım ancak Örgü Videolarındaki hanımların hiç biri ben değilim.Ben bu güzel modelleri bulup sizler için paylaşıyorum Bu modeli yapan hanımın adı Işıl hanımdır

  2. Geri bildirim: ÖRGÜ PETEKLİ İKİ TARAFLI BEBEK BATTANİYESİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir