3 BOYUTLU ÇİÇEKLİ İĞNE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU

3-boyutlu-cicekli-igne-oyasi
3-boyutlu-cicekli-igne-oyasi

3 Boyutlu İğne Oyaları-İğne Oyası Modelleri içinde Havlu,Yazma ve Yemenilere çok yakışan Çeyizlik Tülbent Modeli olarak kullanacağınız 3 Boyutlu Çiçekli İğne Oyası Modeli Yapımı Türkçe Videolu anlatımlı.

3 D iğne Oyası Örnekleri için bayanlardan çok istek alıyordum.Özellikle İğne Oyaları yapmaya yeni başlayan hanımlar 3 Boyutlu Tespih İmamesi ve İğne Oyası Takı Modelleri çok güzel oluyor.

Marifetli Eller anlatımlı bu model gibi yine Sabah paylaştığım çok beğendiğiniz Çiçekli İğne Oyası Modeli olan Yelpaze İğne Oyası  nasıl yapılır? Kolay İğne Oyası örneği ile buradan izleyerek öğrenebilirsiniz.

3-boyutlu-havlu-igne-oyasi
3-boyutlu-havlu-igne-oyasi

Mekik Oyası Dersleri Videolu Mekik Oyası Tarifi için burada Çiçekli Mekik Oyası yapılışı öğretiliyor. Mekik Oyası Öğrenmek istiyorum diyen hanımlar için Başlangıç olarak bu örnek ile başlayabilirler.

3-boyutlu-igne-oyasi-modelleri
3-boyutlu-igne-oyasi-modelleri

İğne Oyası 3 Boyutlu Modeller,3 Boyutlu Çiçekli İğne Oyası,Çiçekli 3d İğne Oyası,Kabarık Çiçekli İğne Oyası,3 Boyutlu İğne Oyaları,İğne Oyası Dersleri

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. İNCİLİ HAVLU DANTELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. 3 BOYUTLU ÇİÇEKLİ TIĞ OYASI VİDEOLU YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*