Örgü Modelleri Havlu Kenarları İĞNE OYASI BONCUKLU MUSKA MODELİ VİDEOLU YAPILIŞI

İĞNE OYASI BONCUKLU MUSKA MODELİ VİDEOLU YAPILIŞI

1291
muska-igne-oyasi-yapimi
muska-igne-oyasi-yapimi

İğne Oyası Muska Modeli-Videolu İğne Oyası Tarifi Oya Dersi İnci Boncuklu Muska İğne Oyası model yapılışı ile Hem Muska nasıl yapılır? hem İğne oyası ile Yazmaya nasıl işlenir detayları ile görebilirsiniz.

Organze Tül ile yapılan Muskalı İğne Oyası için İnci Boncuklar küçük olmalı ve isteyenler Boncuk dahil etmeden daha sade Bir İğne Oyası Modeli yapabilirler.

muska-ine-oyasi-boncuklu
muska-ine-oyasi-boncuklu

Çiçek Modelli İğne Oyası gibi görünen Muskaların renklerini kullanacağınız Tülbent ya da Yazma modeline uygun renklerde yapabilirsiniz.

Mor Geniş İğne Oyası çalışması dün sizler için Türkçe videolu Sesli İğne Oyası Anlatımı ile modelin tüm detaylarını buradan görebilir farklı İğne Oyaları için alta doğru indiğinizde Güzel İğne Oyası Örnekleri görebilirsiniz.

Çeyizlik ve Süs olarak Tercih edilen İğne Oyalı Havlular da,Boynunuza bağlayacağınız şıklığınıza şıklık katacak İğne Oyalı Fularlar için ya da Yemeni ve Namazlık Oya Modeli için burada ki modeller çok yakışır.

Değişik İğne Oyası Örneği olarak burada Parmakla İğne Oyası Yapılışı gösterilen Oya dersi benim ve takipçilerimin çok hoşuna giden modellerden.

Çatalla Oya Modeli yapımı için Plastik Çatal çevresinde yapılan Oya Sesli İğne Oyası dersi ile sizlere burada gösterildi.

boncuklu-muska-igne-oyasi
boncuklu-muska-igne-oyasi

Boncuklu Muska Oyası,İğne Oyası Muska Modeli,Muskalı İğne Oyası,İğne Oyası Dersleri,İğne Oyası Modelleri,İğne Oyası Yapımı,Videolu İğne Oyaları

igne-oyasi-muska-modeli
igne-oyasi-muska-modeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz