YEMEK ÇATALI İLE İĞNE OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

yemek-catali-ile-igne-oyasi-aciklamali-dersleri
yemek-catali-ile-igne-oyasi-aciklamali-dersleri

İğne Oyası Dersleri-Videolu İğne Oyası yapılışı Baştan sona Türkçe videolu anlatımlı Plastik Yemek Çatalı İle İğne Oyası Açıklamalı yapımı.

Videolu İğne Oyası Dersleri bu aralar çok paylaşmadığım İğne Oyası Nasıl Yapılır? Dersleri için bulduğum yapılışı ve

plastik-catalla-igne-oyasi
plastik-catalla-igne-oyasi

anlatımı ile bizlere İğne Oyası Yapım aşamaları ve Videosu anlatımı ile artık sizde İğne Oyası yapmaya başlayabilirsiniz.

İğne Oyasında usta olan hanımların yaptığı Çeyizlik İğne Oyaları,Yeni İğne Oyaları,Havlu İğne Oyaları,Yazma İğne Oyaları ve Salon,Yatak odası Vitrin Takımı İğne Oyası Modellerini bundan sonra hem Model hem Yapım aşamalı İğne oyalarını daha sık paylaşacağım

Çatal Tığ Oyaları kadar Çatalla yapılan İğne oyaları da çok seviliyor. Son Yıllarda İğne Oyası Örneklerini sadece Baş Örtüleri için değil bir çok alanda Takı İğne Oyaları,Tespih imamesi İğne Oyaları gibi süslemeler içinde görebilirsiniz.

İğne Oyası Modelleri için sizlere özellikle İğne Oyası Örnekleri iyi bilenlere daha önce sizler için derlediğim bu sayfaya bakmanızı isterim.

kolay-catal-igne-oyasi-yapimi
kolay-catal-igne-oyasi-yapimi

İğne Oyasının Çiçek Motifinin Plastik Çatalla yapılışı

Çiçek Motifinin Yazmaya İşlenmesi

aciklamali-igne-oyasi
aciklamali-igne-oyasi
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. PARMAKTA İĞNE OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*