PARMAKTA İĞNE OYASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

parmakta-igne-oyasi-yapilisi
parmakta-igne-oyasi-yapilisi

Parmak Çevresinde yapılan İğne Oyası Modeli-Açıklamalı Türkçe videolu Parmak Etrafında Yapılan İğne Oyası Yazmalar,Yemeniler için Havlu Kenarı İğne oyaların da kullanabileceğiniz Detaylı anlatımı ile Parmakta İğne Oyası Yapım aşamaları.

İğne Oyası Öğrenmek istiyorum? İğne Oyası Videoları,İğne Oyası Dersleri ne zaman paylaşacaksınız? diye bana o

parmak-etrafinda-igne-oyasi
parmak-etrafinda-igne-oyasi

kadar çok mesaj geliyor ki bende En Güzel İğne Oyaları ve Yapılışları ile ilgili çok güzel bir çalışmayı sizlere göstermek istedim.

İğne Oyaları ve Dantel Örnekleri anlatımı ile Kolay ve Şık  Parmağın etrafında yapılan iğne oyası Videosu çok anlaşılır olduğu için Acemi İğne Oyası bilenle içinde büyük kolaylık.

İğne Oyası Dersi Videoları ile artık hepimiz (Ben dahil) İğne Oyası Nasıl yapılır öğreneceğiz.Değişik İğne Oyaları için az önce Plastik Çatalla İğne Oyası yapılışı çalışmasını sayfam da sizlere sundum.

Parmakta İğne oyası yapmadan önce Mavi renk ipliği iğneye geçirmeli daha sonra başka renk ipi parmağınıza 15 kez doluyorsunuz devamı Videoda gösterilmekte. Tığ işi Oyalar ve Örgüler içinde Volanlı Örgü Lif Yapılışı için buradan bakabilirsiniz.

parmak-cevresinde-igne-oyasi
parmak-cevresinde-igne-oyasi

Parmakla İğne Oyası,Parmakta İğne Oyası,Parmak Etrafında İğne Oyası,Parmak çevresinde Oya,İğne Oyası Dersi,İğne Oyası Yapım Aşamaları,Çeyizlik İğne Oyası yapımı,Açıklamalı İğne Oyası

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. İNCİLİ HALKALI HAVLU DANTELİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. GENİŞ MOR İĞNE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com
  3. TIĞ İŞİ PARMAKLA SONSUZLUK YALANCI İĞNE OYASI | Nazarca.com
  4. TOMURCUKLU BAŞAK YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*